Jeseň je tu a toto sú najlepšie seriály ktoré ti Netflix momentálne ponúka: Vychutnaj si ich!

foto: Pexels/RobertoNickson

#Dlhé letné dni sú nenávratne za nami. Či chceme alebo nie večery sú čoraz dlhšie a chladnejšie.  Práve v tejto chvíli sa ideálnou možnosťou pre mnohých stáva Netflix.  Aké sú teda najpopulárnejšie seriály, ktoré Netflix momentálne ponúka? 

13 Reasons Why sa vracia s treťou sériou

Ak si si myslel, že príbeh Hannah Baker a jej tínedžerských kamarátov je už dávno vyrozprávaný, bol si na omyle. Tvorcovia jedného z najúspešnejších seriálov z dielne Netflixu sa rozhodli, že príbeh zobrazujúci vážne životné témy si zaslúži pokračovanie. V tretej sérii dostávame bližší pohľad na to, kam osud zavedie postavy tohto príbehu.

Čarodejnica Sabrina je ideálnou voľbou na jeseň

Určite si pamätáš na zábavnú čarodejnicu Sabrinu z rovnomenného sitcomu z 90-tych rokov. Pravdou je, že námetom na tento seriál bol temný hororový komks, no keďže pred 20 rokmi boli v kurze krátke veselé a presvetlené sitcomy (Priatelia, Alf, Krok za krokom) aj príbeh Sabriny bol spracovaný v tomto štýle. To sa rozhodli zmeniť tvorcovia Netflixu, keď dali príbehu čarodejnice druhú šancu. Držali sa komiksu a vytvorili hororové spracovanie plné lakačiek, príšer a démonov. Ak je toto niečo pre teba, skús dať šancu The Chiliing Adventures Of Sabrina.

http://https://www.youtube.com/watch?v=d8dLwiT2KOo

Elite cieli na diváka narodeného po roku 2000

Španielsky seriál veľmi realisticky zobrazuje každodenný život dnešných študentov. Od Snapchatu cez selfies až po problémy so seba-realizáciou. Samozrejme, ani v tomto príbehu nechýbajú nečakané zvraty a napätie. Najsilnejšiou stránkou tohto seriálu sú momenty, keď si uvedomíš, že situácie, v ktorých sa postavy nachádzajú, poznáš veľmi dobre aj ty. Pretože sa v nich ocitáš denne. Teda okrem tej vraždy spolužiačky… Ale už viac nebudem spoilovať.

http://https://www.youtube.com/watch?v=76AuB3eZxS4

Rozprávať sa o sexe by malo byť prirodzené, o tom je Sex Education

Tento seriál humorne spracováva sexuálne problémy, s ktorými sa mladí ľudia môžu stretnúť počas dospievania. Netflix sa snaží urobiť z rozprávania o sexe menšie tabu a dať mladým pocítiť, že je v poriadku sa rozprávať o tom, keď majú problémy.

http://https://www.youtube.com/watch?v=o308rJlWKUc

Vo svete dospelých zvykne byť veľa intríg. 

What/If je ďaľším seriálom, ktorý je na Netflixe v trendoch. Príbeh je o mladej ambicióznej start-upistke, ktorú sa rozhodla sponzorovať veľmi bohatá Anne Montgomery. Všetko má však svoju cenu a nič nie je zdarma. Čaká ťa veľa intríg a špekulácií. Netflix veľmi rád necháva divákov v napätí a presne o tomto je tento seriál.

http://https://www.youtube.com/watch?v=AFnI887xhBE

Odporúčame