Jenna zbalila sexi fešáka: Útok na jej postavu, ako to dokázala?!

Foto: Instagram/JennaKutcher

#Žijeme v zvrátenej dobe, či si to chceme alebo nechceme priznať. Nech sa všemožne snažíme urobiť tento svet lepší, nájdu sa medzi nami stále ľudia, ktorí radi ublížia a závidia. Presne to zažila aj Jenna Kutcher.

Keď sa sympatická blondínka dala dokopy so svojím teraz už manželom Dewom, prežívala rozhodne jedny z najkrajších dní svojho života. O to väčšia radosť prišla, keď pred ňu jej milý pokľakol a požiadal ju o roku. Nasledovala svadba a romantická svadobná cesta. Šťastie by sa dalo priam krájať. Aj by nie, keď si spolu rozumejú a navzájom sa priťahujú. Dew je fešák na pohľadanie a z jeho tela sa zbiehajú slinky mnohým ďalším ženám.

Jenna sa rozhodla podeliť so svojimi followermi o momenty z jej života. A to bola chyba…ľudí nezaujímalo, či je Jenna šťastná, ale riešili to, ako si môže taká „buchta“ nájsť chlapa ako je Dew. Je toto vôbec možné, aby ho taká veľká žena zbalila?

Čerstvú manželku to vyhodilo z miery a hlboko sa to dotklo aj jej sebavedomia. Nakoniec však pod jednu  z fotografií napísala niečo, čím všetkých hejterov odrovnala. „Posledných 10 rokov objímal každú moju krivku a pripomínal mi, aká som krásna, aj keď ja som si to nemyslela. „ Následne sa vyznala z lásky k svojmu sexi manželovi. My páriku prajeme mnoho krásnych spoločných chvíľ.

Odporúčame