Jedna z top fotografiek na Slovensku otvorila svoju 13. komnatu: VIDEO o tom, ako pokorila kilá navyše

Nina Skalíková

Kto je Nina Skalíková? (Foto: instagram.com/ninaskalikova)

#Nina Skalíková je 24-ročné dievča z Modry. Napriek nízkemu veku má za sebou už úctyhodnú kariéru. Svojou húževnatosťou sa vypracovala na jednu z najlepších fotografiek na Slovensku. Do rúk sa jej zverujú i celebrity či influenceri.

Medzi známymi ľuďmi či influencermi a bežnými dievčatami nevidí veľký rozdiel. „Mám veľké šťastie na spoznávanie dobrých ľudí a to sa mi stáva ako pri fotení známych osobností, tak pri radových klientoch. Možno známejšie osobnosti o čosi lepšie pózujú, keďže sú v tom zbehlejší,“ prezradila. Okrem fotografií rada cestuje a najnovšie do svojho portfólia záľub pridala aj videá, ktoré nájdeme na jej YouTube.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Nina Skalíková | official (@ninaskalikova),

Najnovšie pootvorila dvere do jej 13. komnaty. Nina vo videu opisuje, ako sa jej podarilo zatočiť s kilami navyše. A že to nebol ľahký boj! „Za posledné dva roky som schudla dokopy 25 kg. V niektorých chvíľach to boli muky. Počiatočná radosť zo schudnutia 15 kg a dosiahnutia štíhlej postavy netrvala dlho, kvôli mojej chybe. Pribrala som naspäť 10 kg, ktoré bolo veľmi ťažké schudnúť. Dohnalo ma to ku drastickej diéte, čo vyústilo do záchvatov prejedania sa a vygrciavania jedla. Jednoducho na ceste za tým, kým som teraz, som si vyskúšala asi všetko“, uverejnila v popise pod fotografiou na Instagrame .

Pozri si jej video, ktoré ťa rozhodne zaujme. Pokiaľ sa pokúšaš robiť niečo so svojou postavou, stavíme sa, že práve Nina ťa svojím príbehom nakopne. Klobúk dole!

Odporúčame