Jeden zo songov roka? Radikal Chef, 030ER a Momo vydali track ZLATAN

Nebudeme klamať, tento track má potenciál na to, aby sa stal jednou z TOP skladieb roka. Radikal Chef spojil sily s Momo ma 030ER na skladbe ZLATAN, ktorá, ako hovorí samotný názov, referuje k švédskemu futbalistovi, jedinému a jedinečnému Zlatanovi Ibrahimovičovi. Bez zbytočného rozprávania sa poďme pozrieť na song, o ktorom sa naozaj výrazne hovorí.

Toto je spolupráca Radikala Chefa, 030ER a Moma s názvom ZLATAN:

Zlatan Ibrahimovič patrí medzi najlepších futbalistov uplynulej dekády, pričom rozhodne je jedným z najviac sebavedomých. Tento Švéd, ktorý hrával za FC Barcelona, Juventus Turín, Manchester United, Inter Miláno, Los Angeles Galaxy, AC Miláno či Ajax Amsterdam, patrí skutočne medzi persóny, od ktorých sa dá toho veľa naučiť. A nezabúdajme na to, že obliekal aj dres francúzskeho klubu Paríž Saint-Germain, ktorému Radikal Chef fandí.

Radikal ide v tomto roku skutočne rapové bomby, po tom, čo vydal album SLOVENSKÝ HOLLYWOOD opäť potvrdzuje, že je vo výbornej rapovej forme. Dopĺňajú o 030ER, meno, ktoré možno nepoznáte, ale budete o ňom ešte veľa počuť a Momo, ktorý je taktiež naozaj veľmi aktívny, pričom aj on má už tento rok za sebou CD, ktoré nesie názov MXI. Kombinácia, ktorá je výborná, riadky, ktoré sa dostanú pod kožu, k tomu videoklip, ktorý si môžete pozrieť aj bez zvuku a bude zaujímavým pozeraním.

Netvrdíme, že toto bude song roka, pretože v tomto kalendárnom roku vyšlo naozaj veľmi veľa zaujímavých vecí. Ale rozhodne bude medzi tými najlepšími. Alebo sa nebodaj mýlime?

Foto: ZLATAN, YouTube, Radikal Chef, 030ER, Momo

 

Odporúčame