Jeden z najlepších seriálov súčasnosti sa vracia: Sleduj atmosférický trailer pre tretiu sériu Stranger Things

Zdroj: YouTube/Netflix

#Za posledné roky sa už azda každý naučil, že Netflix je jednoducho zárukou kvality. Na pomyselnom piedestáli ich seriálovej tvorby stojí rozhodne projekt Stranger Things. Neuveriteľný feeling 80. rokov, odkazy na slávne filmy a v prvom rade mimoriadne sympatickí herci sa postarali o seriál, ktorý si fanúšikovia okamžite zamilovali. A už o pár dní sa vracia so svojou treťou sériou.

Zdroj: Netflix

V nej by sme mali vidieť doposiaľ najväčšie nebezpečenstvo, ktoré číha na Eleven a jej priateľov. Už z traileru je jasné, že tvorcovia, bratia Dufferovci, nám neklamali a našim obľúbeným postavám pôjde skutočne o život. Vracajú sa všetky známe tváre, ako Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Cara Buono, Noah Schnapp, Sadie Sink, Joe Keery, Gaten Matarazzo, Charlie Heaton či Dacre Montgomery.

Okrem nich však v seriáli uvidíš aj nové tváre, konkrétne hercov v zložení Cary Elwes, Jake Busey a Francesca Reale. Ako ich najnovšie dobrodružstvo dopadne sa dozvieš z ôsmych epizódach už 4. júla. Ani ty sa už nevieš dočkať?

Zdroj: comingsoon.net, collider.com
Odporúčame