Jeden z najkrajších sviatkov je tu: Deň matiek by mali oslavovať všetci

pixabay.com

#Druhá májová nedeľa patrí vždy jednému z najkrajších sviatkov roka – Dňu matiek. Matky sa oslavovali azda od samotného počiatku ľudstva. Nečudo, iba žena, ktorá dokáže na svet priviesť dieťa alebo tá, ktorá ho vychováva, sa môže pýšiť tým najmilším pomenovaním na svete – mama.

Deň matiek nepatrí k najsilnejším marketingovým obdobiam, avšak posledné roky možno badať narastajúci trend prezentácie tohto sviatku i v obchodoch. Verte nám, alebo nie, tento sviatok nepatrí k tým, kedy chcú naše maminky dostávať drahocenné dary. Je to deň, kedy im máme pripomenúť aké sú pre nás dôležité, poďakovať im za všetko, čo pre nás robia a poprípade sa ospravedlniť za huncútstva, ktoré máme na krku.

V tento deň stačí, ak si privstanete a pripravíte pre maminu raňajky. Donesiete jej jeden kvet, alebo si len spolu zaspomínate na všetky príjemné časy, ktoré ste spolu prežili. Nezabúdajte, že mama je najdôležitejšou ženou v živote každého z nás a jej miesto je nenahraditeľné.

Dnes sme pre vás vybrali niekoľko milých fotografií z Instagramu, ktoré zachytávajú práve vzťah mamy a dieťaťa.

Agradecida por tenerte ❤️👸 #mom #loveyou

A post shared by Dpg (@danyperalta) on

#momday #mom #ilovemymom #mami #diadelasmadres #motherday

A post shared by Karyna Madrigal (@kichisharky) on

 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií