Jeden z najbrutálnejších zločinov histórie Slovenska: Žiarlivá manželka muža rozštvrtila, vypitvala a pobalila do kufrov

Dom vrahyne v Kašove (Zdroj foto: Youtube/Ivan Donoval)

#Ide o jeden z najbrutálnejších prípadov histórie Slovenska. Odohral sa na východe vtedajšieho Československa v roku 1981. Dom vrahyne v obci Kašov neďaleko Trebišova však stále stojí. A bol si ho pozrieť aj slovenský urbexer Ivan Donoval, ktorý tam natočil video, ktoré si môžeš pozrieť nižšie.

Prekliaty rodičovský dom

Vo videu okrem interiéru dávno zničeného domu hovorí Ivan postupne aj celý príbeh brutálneho činu. V skratke, Ján a Anna Dudášovci boli manželia, ktorí žili v Košiciach. Po rodičoch Jána zdedili malý rodinný dom a keď sa začali problémy v ich vzťahu prehlbovať. Anna žila práve v Kašove, zatiaľ čo Ján naďalej pracoval v Košiciach, kde mali byt v paneláku.

Na muža žiarlila

Okrem problémov vo vzťahu svoje zohral aj alkohol a výbušná povaha Anny. Tá na Jána žiarlila, myslela si, že má milenky a na ne míňa všetky peniaze. V roku 1981 sa tak vybrala do Košíc a zosnovala plán.

Pri holení Jána dobila železnou rúrou a skúsenosti zo zabíjačiek využila na rožstvrtenie jeho tela. Vnútornosti vypitvala a pozostatky naložila do kufrov. Tie postupne v priebehu niekoľkých dní preniesla do Kašova, do domu, ktorý môžeš vidieť vo videu.

Pozostatky našiel 10-ročný chlapec

Vyzeralo to, že Ján je nezvestný, no Anna zjavne spanikárila. Kým dovtedy mala akosi všetko dokonale premyslené, v tomto prípade zlyhala. Pozostatky odniesla vo vreciach len pár metrov od domu a hodila do potoka na miesto, ktoré je taktiež vo videu nižšie. Tam ich objavil 10-ročný chlapec.

Anna dostala trest na 15 rokov, odsedela si celkovo 11. Po návrate z väzenia žila v dome aj s jej novým druhom, po čase však spáchala samovraždu. Ľudia v obci sa jej vyhýbali a aj v jej novom vzťahu hral dôležitú úlohu alkohol.

Od jej smrti je dom v obci Kašov prázdny, zničený, vykradnutý a je možné, že sa čoskoro zrúti.

Odporúčame