Je toto jeden z najlepších storytellingov od Gleba? (VIDEO)

Je Gleb najlepší storyteller slovenského rapu? Názor si pokojne povedzte v mysli, pretože veľa ľudí povie áno, pričom sa nájdu aj takí, ktorí s týmto tvrdením nebudú súhlasiť. Každopádne, tento interpret patrí v storytellingu v našich končinách dlhodobo k absolútnej špičke.

Gleb vie, ako povedať príbeh 

Gleb je v storytellingu naozaj fantastický. Odžil si toho až-až, bol svedkom mnohých šialených či menej šialených momentov, ktoré formovali jeho doterajšiu existenciu. Prostredníctvom svojich skladieb dokáže poslucháčom reprodukovať naozaj veľké množstvo príhod, z ktorých v momentoch zastáva rozum.

V Glebovej tvorbe nájdeme veľké množstvo songov, ktoré sa storytellingu venujú. Predsa len ale môžeme dať do popredia song, ktorý už niekoľko rokov patrí medzi jeho TOP hudobné počiny. Reč je o „Gauč n Bass“, ktorý patrí na album Gauč Storytelling z roku 2019.

Rap ako seriál 

Skutočne, ak by ste si Glebove songy pustili rad za radom, budete mať pocit, že počúvate seriál. Svojský a originálny interpret, ktorý vie, čo chce povedať a vie, ako to chce povedať. Song „Gauč n Bass“ má na YouTube približne milión views a myslíme si, že pokojne môže mať časom aj viac. Ako vidíme v komentároch pod videom, cítiť, že ľudia si tento track „idú“ stále.

„V štúdiu, v ktorom nahrávam. Skoro nikdy nič nefunguje, basa rezonuje. Čekuj môj prepálený vokál na tisíc ročný mic. Z jednej strany petržalský les. Z druhej strany starý šenk,..“ ak si ešte pamätáte na slohové postupy z hodín slovenčiny, Gleb patril v tomto ohľade zrejme medzi najlepších žiakov.

Rozprávanie mu nerobí nijaký problém, keď sa do toho pridajú tempo, flow a dobrý beat, výsledok je vyslovene skvelý. Ak by ste sa zamýšľali nad tým, či sú Glebove texty pravdivé alebo prifarbené, odpoveď je, že tento chalan, ak ho pozorne sledujete dlhší čas, nemá dôvod si čokoľvek vo svojej tvorbe vymýšľať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Yael s umelými prsiami ako Nicki Minaj v jej hite Anaconda (VIDEO)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Gleb

Odporúčame