„Žijeme len raz 2“? Duklock, Vidrail a Čmelák hlásia začiatok leta

duklock

Vidrail, Duklock a Čmelák. Prečo týmito menami začíname článok o hudobnej novinke? No pretože títo traja gentlemani majú svoje rapové alteregá, ktoré opäť vypustili na svetlo sveta. Čím táto extravagantná trojica rozbúrila vody internetov tentokrát?

Naozaj neprešiel dlhý čas odkedy sme od trojice obľúbených YouTuberov dostali ich spoločnú vec s názvom „Tu“. V nej sme si (ako skonštatoval aj sám Duklock) s článočkom jemnúčko uleteli, k tomu dnešnému teda chceme pristúpiť máličko decentnejšie. Decentnejší je totiž aj aktuálny track, ktorým je vychillovaná letná vec s názvom „Letná Peachovinka“.

Skalní fanúšikovia tejto majestátnej trojice iste pamätajú, že daný názov pochádza z nikdy nevydaného tracku, ktorý sa však von dostal aspoň v takomto novom šate, čo určite iba veľmi oceňujeme. Chalani túto „Letnú Peachovinku“ vydali symbolicky prvý júlový deň, ale kým sme v redakcii dozreli na jeho spracovanie, pár dní úšlo. Pardon. Robíme na sebe, nech nejsme tak leniví. Držte palce.

No a užívajte leto… To by bol vlastne aj taký odkaz, ktorý by sme k tejto vychillovanej letnej veci chceli pridať aj my. Hlavne sa netreba brať príliš vážne a užívať si srandu. Lebo nikdy nevieš, kedy príde ďalšia vojna, mor alebo podobný otras.

Díki moc za prečítanie a my vás skúsime zásobovať (aktuálnymi!) článkami zo sveta hudby aj počas týchto letných horúčav!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dušan Brachna (@duklock)

Odporúčame