Ja sa cítim dobre, ja si to užívam. Nehľadaj tam paródiu, užívaj si leto!

Viete, ako to funguje. Sú spolupráce, od ktorých čakáme veľa a očakávania naplnia. Potom sú tu také, kde sú vysoké očakávania, ale zaostanú. Samozrejme, platí to aj opačne. Niekedy vidíme dvojicu interpretov a povieme si, že ideme si to vypočuť, ale zrejme sa z toho nestane hymna leta. Pri všetkej úcte, Šorty a Dominika Mirgová prekvapila – veľmi, veľmi pozitívne.

Skladba Šortyho a Dominiky Mirgovej Ja sa cítim dobre, o ktorú sa produkčne postaral Marek Šurin, je skutočne hitom. Vyšla koncom júna a za necelý mesiac nazbierala viac ako 1 370 000 pozretí. Číslo bude rásť, pričom do konca leta by mala táto pieseň bez väčších problémov prekonať minimálne dva milióny.

Šorty rapuje stále viac. Známy imitátor a moderátor rádia Európa 2 dáva najavo, že v tomto „fachu“ sa rozhodne nestráca. Dominik Mirgová, ktorá v bola v poslednom období terčom kritiky, či už oprávnenej alebo neoprávnenej, spojila svoje sily s labelom Overground art a urobila dobre.

Chalani a dievčatá z OG si totiž idú svojou cestou, ktorá sa dá nazvať úspešnou. Hlavným menom tohto labelu je ADiss, určite viete, o akej skupine ľudí je reč.

A k samotnej skladbe. Refrénom a názvom tracku je výrok – „Ja sa cítim dobre, ja si to užívam.“ Ak sa vám zdajú tieto slová známe, zdá sa vám dobre. Pôvodným autorom tejto vety je totiž predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko.

Nepopulárne známy politik zo strany SNS vyslovil tieto slová, keď bol vymenovaný za kapitána. Odvtedy to prakticky zľudovelo. Ktovie, či bol aj toto Šortyho úmysel, ale aj ak nie, vyšlo to parádne.

Teraz sa veta, pri ktorej mnohí cítili zášť stala jedným z najpoužívanejších výrokov tohto leta. Rovnako ako táto skladba. Už teraz má našliapnuté k tomu, že bude medzi TOP 5 najlepšími slovenskými skladbami tohto roka.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Alan Murin ponúka „LIFESTYLE“: Autenticita, vďačnosť a nový album

Cíťte sa dobre, užívajte si to.

Odporúčame