Ikona krásy a sexepílu Marilyn Monroe: Dožívala by sa 91-rokov, toto sú jej najkrajšie fotografie

#Najvýraznejšia blondína, legenda, sexica, dáma, hriešnica….To sú len niektoré z prívlastkov, ktoré dostala božská Marilyn Monroe. V uplynulých dňoch by Marilyn Monroe oslavovala 91-rokov.

Iba málokto tuší, že Marilyn Monroe nie je jej vlastné meno. Blondínka sa oficiálne volala Norma Jeane Mortensonová a narodila sa 1. júna 1926 v meste anjelov – Los Angeles. Na prvý pohľad mala všetko. Bola neobyčajne krásna, bola žiadaná, muži a svet jej ležali pri nohách. I napriek tomu nebola Marilyn Monroe nikdy úplne šťastná. Nesprávne vyberanie mužov spôsobili, že Marilyn upadala do depresií a riešila ich liekmi či alkoholom, čo sa jej v roku 1962 stalo aj osudným.

Nie je žiadnym tajomstvom, že jej smrť zostáva zahalená rúškom tajomstiev. Polícia síce jej smrť klasifikovala ako samovraždu, avšak rôzne konšpiračné teórie tvrdia opak – očarujúca blondínka mala byť zavraždená. To, či to bolo tak, alebo onak, sa zrejme už nikdy nedozvieme. Isté však je, že i jej smrť spravila z nej ikonu, celebritu, hviezdu, ktorá sa stala obeťou krásy a slávy. I dnes sa na ňu chcú mnohé ženy podobať, kopírujú jej výzor, fotia sa podľa jej fotiek, ale Marilyn je a aj zostane iba jedna.

Nebyť smutnej udalosti, možno mohla byť Marilyn ešte nažive. Ktovie. Zaspomínajme si na ňu tak, ako sa patrí. S noblesou a úžasom v podaní jej najkrajších fotografií.

https://www.instagram.com/p/BU79uGjjeVO/?tagged=marylinmonroe

https://www.instagram.com/p/BLkAahwAldm/?taken-by=marilynmonroe

https://www.instagram.com/p/BHchNzIj2su/?taken-by=marilynmonroe

Odporúčame