Ikea urobila perfektný ťah: Nájdeš v nej obývačky z kultových seriálov, nechýbajú Simpsonovci či Priatelia

Obývačka zo Simpsonovcov (foto: ikea.com)

#So seriálmi sa nám spájajú nielen hlavní hrdinovia či nezabudnuteľné scény ale aj priestor, v ktorom sa odohrával dej. Tento fakt si uvedomili aj v obľúbenej nábytkárskej firme IKEA a tak prišli s originálnym nápadom.

Do svojej ponuky zaradili nábytok, ktorý sa ponáša na ten z obývačiek kultových seriálov. Ide tak napríklad legendárny gauč z každej zvučky Simpsonovcov, ale aj obývačku z Priateľov či mysteriózneho seriálu Stranger Things.

Chceš si vybaviť obývaciu izbu žltej rodinky zo Springfieldu? Oranžová pohovka, fialový stolík alebo obraz, na ktorom je loď sa stali neodmysliteľnou súčasťou života tejto uletenej rodinky. Na Simpsonovcoch mnohí z nás priam vyrastali a preto je nám toto prostredie dobre známe.

Aj preto tím ľudí z IKEA spolupracoval s tvorcami tohto seriálu a najnovšia reklamná kampaň v Spojených arabských emirátoch vyráža seriálovým milovníkom dych. V ponuke tak nájdeš všetko, čo by si Simpsonovci nasťahovali do svojho bytu.

Foto: ikea.com

Obývačka zo seriálu:

No pri animovanom seriáli to neskončilo. Dizajnéri si na paškál zobral aj legendárnych Priateľov, ktorých popularita ani po rokoch neklesá. A aby nevsadili iba na seriálové „stariny“, vsadili aj na Stranger Things z produkcie Netflixu. Tu nájdeš obývačku s abecedou a vianočnými svetlami, pomocou ktorej Will komunikoval so svojou mamou.

Obývačka z Priateľov (foto: Ikea.com)

Originál obývačky:

Obývačka zo Stranger Things:

Obývačka zo Stranger Things (foto: Ikea.com)
Odporúčame