Ich hity dnes pozná úplne každý: Kapela X Ambassadors už v marci prvýkrát ovládne Bratislavu

X Ambassadors. Zdroj: YouTube/XAmbassadorsVEVO

#Bratislava sa teší výbornej správe. Americká alternatívna rocková kapela X Ambassadors (známa aj pod skratkou XA) vydala svoj druhý štúdiový  album ORION, ktorým odštartovala svetové turné THE ORION TOUR a nevynechá ani naše hlavné mesto. 9.marca 2020 v MMC klube si môžete užiť túto kapelu naživo!

X Ambassadors funguje už od roku 2009,  no na európsky trh sa dostali až neskôr. Napriek tomu sa môžu pochváliť množstvom úspešných spoluprác s kapelami ako Imagine Dragons, The Lumineers, Panic at the Disco!, Jimmy Eat World, alebo Eminem.

Súrodenci Sam (spev) a Casey (klávesy) Harris a bubeník Adam Levine si vyslúžili nomináciu na Billboard Music Awards v kategórii Top Rock Song za skladbu Renegades. Pomohla im získať pozornosť vydavateľstva a následne podpísať zmluvu, čo kapela považuje za ich zlomový bod.

Momentálne majú na svojom konte album VHS a ich novinkou je album Orion. Posledný album je najosobnejším počinom kapely. ,,Môj brat, klávesista Casey je od narodenia slepý. Ostáva mu 10% zraku a najlepšie rozoznáva vysoko kontrastné obrysy v týchto farbách. Album preto tak vyzerá, aby z neho mal niečo aj on. Na vinyloch bude použité aj Braillovo písmo, aby si aj nevidiaci fanúšikovia vedeli prečítať čo tam je napísané,”  vysvetľuje spevák kapely.

Kapela prvýkrát vystúpi na Slovensku 9.marca 2020 v MMC klube v Bratislave. Vstupenky a viac informácií na Predpredaj.sk a xl.sk.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame