Iba démoni sú skutoční priatelia. Tento projekt sa oplatí vypočuť!

kristian kane

Možno súhlasíš a možno nie, ale podľa tohto rapera sú iba démoni tí naozaj skutoční priatelia. Kristian Kane vydáva svoj nový album a tento projekt sa naozaj oplatí vypočuť!

Kristian Kane vo svojej muzike vždy nechával kus srdca. Je to veľmi cítiť aj z jeho najnovšieho projektu, ktorým je po viacerých EP-čkach plnohodnotný album s názvom Demóni sú real friends. Ten aj spoločne s podpisom nájdeš v predaji exkluzívne na shop.rukahore.sk, resp. na odkaze nižšie!

⇒ Nový album si aj ty vieš kúpiť na TOMTO ODKAZE

Od dnešného dňa zároveň nájdeš celý album už rovno aj na streamovacích službách. Spoločne so spustením predaja vydal Kristian Kane zároveň aj nový videoklip na svojom YouTube. Vizuálnej podoby sa dočkala skladba „Zaslo to až sem“, kde sa na produkcii predstavil Mattbeats. Okrem neho môžeme na trackoch po hudbnej stránke počuť ľudí ako napríklad Cashmeoutside, Naume, Miku a ďalší. Kristianovi zahosťovali v trackliste Pauler a Patrik Rivier.

Za veľmi umeleckým coverom stojí Janka Holeniová, avšak pre celý príbeh tohto dizajnu si budeš musieť vypočuť track „Mama maľuje obrazy“, ktorý ti to celé rozpovie!

COVER PHOTO: @renomebeats_cmo

Odporúčame