Hviezda svetového rapu bola prepadnutá a unesená so zbraňou! Otrasný zážitok ako z filmu

Zdroj foto: 6ix9ine/Instagram

#Takeshi 6ix9ine je vychádzajúca hviezda svetového rapu, ktorá sa výrazne presadzuje aj v našich končinách. Jeden z nových hrdinov youtubovej generácie raperov má však za sebou poriadne ťažké dni. Bol totiž prepadnutý bandou lupičov potom, čo dotočil videoklip. Farebný raper mal byť prepadnutý minulý týždeň pred vlastným domom v newyorskom Brooklyne.

Pri ceste domov z natáčania mu údajne iné auto zablokovalo cestu a traja lupiči mali z neho vystúpiť. So zbraňou ho udreli tak, že na čas upadol do bezvedomia. Vyhrážali sa mu smrťou a žiadali od neho peniaze a šperky ako výkupné. Dvaja lupiči ho odprevadili k jeho domu a odišli s 20-tisícmi dolárov v hotovosti a so šperkami v hodnote 750-tisíc dolárov. V prepočte na eurá tak hudobník prišiel o viac ako 650-tisíc!

Neskôr Tekashi69, ako správny hrdina z amerického akčného filmu pri únose otvoril dvere a vyskočil. Podarilo sa mu tak utiecť. Kvôli možnému odhaleniu ho gauneri neprenasledovali a radšej z miesta činu odišli.

6ix9ine si následne zavolal lekársku pomoc a strávil nejaký čas v nemocnici. Jeho rodine sa našťastie nič nestalo a odišla „len“ so zážitkom a traumou na celý život. Netreba totiž zabúdať, že len začiatkom júna zavraždili mladého rapera XXXTentacion. V tomto prípade teda môžme hovoriť o skutočnom šťastí.

Odporúčame