HUDBA ŽIJE: Festival, na ktorom pochopíš, čo znamená hudba

Festivalové leto 2022 sa blíži sa s ním aj podujatie, ktoré nesie názov HUDBA ŽIJE. Áno, myslíš si správne, tento event spolupracuje s HIP HOP ŽIJE. Ak máte radi rap, letnú zábavu a TOP zážitky, tak pokračujte v čítaní ďalej.

Včera sme sa zamerali na festival HIP HOP ŽIJE, ktorý v úvode júla odštartuje rapové leto v Bratislave. Pandémia je aspoň nateraz zažehnaná, nastal čas, aby sme sa išli všetci baviť prvotriednym rapom.

HIP HOP ŽIJE 2022: Čo prinesie najväčší slovenský rapový festival?

HUDBA ŽIJE rastie

Podujatie HŽ sa pomaly, ale isto dostáva do povedomia ľudí. Je to event, ktorý chceš zažiť, pričom typologicky ho môžeme prirovnať práve k HIP HOP ŽIJE, i keď v menších kontúrach. Tento rok sa môžete tešiť na HUDBU ŽIJE napríklad na Liptove, v Bojniciach či na Domaši.

Domaša aj tento rok spojí východ Slovenska. Čo napísali organizátori? „Šiesty ročník obľúbeného hudobného podujatia na východnom Slovensku Hudba Žije DOMAŠA. Od 5. augusta (piatok) do 7. augusta (nedeľa) sa vidíme v krásnom prostredí na DOMAŠI, kde zažijete jedinečnú párty s exkluzivnými koncertmi interpretov ako nikde inde…“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HUDBA ŽIJE | HŽ (@hudbazijeofficial)

Všetko sú to zastávky, ktoré predovšetkým v lete vytvárajú vyslovene idylické podmienky na hudobné podujatia. Uvažuješ nad tým, že by si si kúpil lístok? Ak ťa láka Domaša, klikni sem, ak by si chcel ísť do Bojníc tak klikni sem a ak si sa rozhodol pre Liptov, klikni sem.

Rap v Tatralandii v úvode letného obdobia? A prečo nie? Na zastávkach HŽ nebudú chýbať najväčšie mená slovenského rapu, či už sa bavíme o Separovi, Kontrafakte, Majkovi Spiritovi či Kalim. Pozrite si jednotlivé eventy, aby ste zistili, kde je aký presný line up. A čo vám bude najviac vyhovovať.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HUDBA ŽIJE | HŽ (@hudbazijeofficial)

Nech už rapové leto 2022 oficiálne začne!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kvantita vs kvalita: Ako nájsť v rapovej tvorbe balans? (NÁZOR)

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: HŽ, IG

Odporúčame