Hriva, za ktorou sa obzrie každý: Vlasový trend, ktorý si zamilujú muži aj ženy

unsplash.com

#Krásne dlhé ženské vlasy sú odpradávna lákadlom mnohých mužov. Niektorí preferujú blondínky, iní zas brunety či ryšavky. Vlasové trendy sa neustále obmieňajú a dámy im podliehajú. Na radikálnu zmenu však nemá každá odvahu. Po vzhliadnutí nasledujúcich fotografií sa to ale možno zmení.

Zabudnite na ombré, TOTO je absolútnym hitom. Nádherne upravené vlasy sfarbené v pastelových odtieňoch, pričom nechýba ružová, oranžová, fialová alebo modrá. Decentné, elegantné a neprehliadnuteľné.

Za vlasovou novinkou stojí kaderník Guy Tang. Ten na svojom Instagrame zverejňuje niekoľko obrázkov z jeho práce, pričom ľudia nešetria chválou.

Farebnej škále dávajú lajk aj muži. „Je to iné. Na jednej strane extravagantné, na druhej jemné a ženské zároveň. Páči sa mi to“, hovorí Matúš. „Nemal by som problém, keby moja priateľka prišla takto domov. Určite je to lepšie ako keby bola tuctová“ uzatvára tému Andrej.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií