Hot16: Vynikajúci Smart, opäť ofenzívny Moloch, Rytmaus či čakanie na ostatných

Hot16challenge stále pokračuje a objavujú sa ďalšie a ďalšie naplnenia výzvy, ktoré nás bavia. Prinášame ďalší diel súhrnu, s odstupom pár dní, pretože sme čakali, kým sa vytvorí širšia vzorka. Faktom totiž je, že počet ľudí, ktorí sa ešte nezapojili sa zmenšuje, ale rozhodne sa nenudíme.

Začíname Smartom, DJ z DMS, ktorého nominoval Strapo. Smart už rapoval na albumoch Prepáčte či MDMS, ukázal, že aj keď sa tomuto odvetviu až tak nevenuje, jeho slohy sú super, sú humorné, sú tam zaujímavé odkazy a majú aj výpovednú hodnotu. Smart okrem toho spravil skvelý beat, ktorý sa vám veľmi rýchlo dostane do uší. Pripomeňme, že Strapovom naplnení výzvy to bol práve Smart, kto mu urobil hudbu. Jeho beaty patria medzi najlepšie v československom rape.

Samotný diabol je späť, alebo ako? Moloch Vlavo prijal výzvu a #hot16challenge v jeho podaní je prinajmenšom zaujímavá. O čom rapuje? Nuž, samozrejme sa púšťa do ostatných raperov a jeho kritika je extrémne tvrdá. Moloch je proste Moloch, ale treba uznať, že je ľudia si ho vypočujú, pretože takpovediac nikdy nevedia, čo prinesie jeho text.

Ewa Farna nie je raperka, ale jej challenge má za dva dni takmer 300 tisíc pozretí, tak sme sa rozhodli, že vám ho sem zavesíme. Musíme povedať, že sa jej to podarilo. Poľskočeská interpretka má kvalitu, ktorú potvrdila. Ktovie, možno vás to zaujme.

Rytmus sa odmietol zapojiť, do hry sa dostáva Rytmaus a Lokal TV. Ak si ešte pamätáte Lokal Freestyle Battle, alebo celkovo tvorbu od Lokal TV, Rytmaus vám musí byť určite známa postavička. Nuž a nebudeme si klamať, výzva v podaní tejto animovanej postavy rozhodne nie je na zahodenie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Taipaní jed a fresh new school? Taipan Haze prichádza s novinkou "RARARA"

Áno, áno, áno, vieme. Momo svoj challenge dal niekoľko dní dozadu, ale bolo to v času, kedy ich bolo skutočne veľa a naozaj nevieme akým nedopatrením sa nám stalo, že v našom výbere nebol. Ale mysleli sme na to a aspoň dodatočne ho sem zaraďujeme. Momov challenge je výborný, lyricky kvalitný a beat je naozaj výborný. Raper hovorí o tom, ako trávi karanténu on.

Alan Murín sa zapája tiež. Chlapík, ktorý nemá ďaleko od rapu, ale dá sa o ňom hovoriť aj ako o spevákovi, si získava stále viac a viac priaznivcov. Nečudo, je mladý, je zaujímavý a robí kvalitu. Posúďte sami.

Osťo, najznámejší slovenský hypeman posunul hru medzi moderátorov. Nebudeme ich tu teraz všetkých postovať, ale Matúš Krnčok je pohodový chlapík, ktorého sa oplatí vidieť v akcii.

Stále sme sa nedočkali Sameya, Zaya či Porsche Boya, ak dobre rátame, čas sa im už minul, ale ktovie, možno sa zapoja dodatočne. Inak, s veľkou dávkou nevôle sa stretli slová Dalyba z úvodu jeho naplnenia výzvy, keď povedal, že nemá čas na pi_oviny. Akoby na moment pozabudol, že ide o dobrú vec. Nuž ale, nevadí.

Okrem toho, netrpezlivo čakáme čo Pil C a Ektor. Ak nám to správne časovo vychádza, Pil C by mohol svoje naplnenie výzvy teoreticky publikovať dnes. Myslíme si, že ak sa zapoja, budú patriť medzi tých TOP. Ale počkajme si. Inak už pomaly, ale isto tento challenge pôjde do jemného zabudnutia, pretože aj československá rapová scéna má svoje limity.

Foto: Smart, YouTube video

Odporúčame