Horúci trend tohto leta? Tieto plavky si zamiluješ hneď z viacerých dôvodov

Dedoles prichádza s exkluzívnou novinkou: Plavky z recyklovaných plastov

Dedoles prichádza s exkluzívnou novinkou: Plavky z recyklovaných plastov (Zdroj: Dedoles)

#Leto je konečne tu a s nimi aj módne kúsky, ktoré nesmú nikomu chýbať počas horúcich dní strávených pri vode. Dedoles prišiel tento rok s novou exkluzívnou kolekciou, ktorá poteší všetkých milovníkov hravých dizajnov a farieb. Okrem originálnych motívov je výnimočná tým, že detské, dámske aj pánske plavky sú vyrobené z vlákna z recyklovaných plastových fliaš.

Plavky z recyklovaných plastov

Viete si predstaviť leto bez plaviek? My nie! Preto sme vytvorili množstvo nových výrazných dizajnov, ktoré vás tak opantajú, že si z nich nebudete vedieť vybrať. Každá žena si príde na svoje! Nosíte jednodielne plavky, športové bikini alebo klasické bikini so zaväzovaním na šnúrky? Všetky tieto strihy nájdete v našej ponuke.

(Zdroj: Dedoles)

Nezabudli sme samozrejme ani na mužov. Tí si určite nájdu obľúbený dizajn šortkových plaviek. Plavky sú tiež šetrné k prírode. Pri ich vytváraní boli totiž použité vlákna z recyklovaných plastových fliaš a môžu sa pochváliť certifikátom Global Recycled Standard.

(Zdroj: Dedoles)
(Zdroj: Dedoles)

Žabky a šľapky, ktoré nemajú páru

Veselé Dedoles plážové šľapky a žabky miluje každý. Pestrofarebné dizajnové modely sa hodia na horúce letné dni k bazénu, na pláž, na doma, ale aj na prechádzku mestom. Máte radi citróny, kačičky, psíkov, mačky alebo kokosy?

(Zdroj: Dedoles)

Svoje obľúbené vzory môžete odteraz nosiť aj na svojej letnej obuvi. Šľapky aj žabky sú každá iná, ale spolu tvoria dokonalý pár. Hravé šľapky nájdete vo veľkostí od 30 do 46 a plážové žabky vo veľkosti od 36 do 45.

(Zdroj: Dedoles)

Ani krok bez plážovej osušky

K letu neodmysliteľne patrí horúce slnko, krásne počasie a čas strávený pri vode. Či už ležíte na pláži pri mori, pri bazéne alebo v parku na tráve, potrebujete veľkú plážovú osušku, na ktorej môžete tráviť hodiny oddychom. Plážová osuška vie byť aj praktickým pomocníkom.

(Zdroj: Dedoles)

Môžete sa vďaka nej osušiť po vyjdení z vody. Do príjemného mäkkého materiálu sa budete môcť aj zabaliť. Nové veselé dizajny potešia nepochybne každého, kto má rád typické letné vzory a farby. Dokonca sú aj v dvoch rôznych tvaroch. Deväť z nich je obdĺžnikových, ktoré majú prišité tajné vrecko na odkladanie drobností a štyri nájdete v tvare kruhu.

(Zdroj: Dedoles)

Nové Dedoles košeľové šaty na letné dni

Chcete byť hviezdou na horúcej pláži aj večer na terase? V letných Dedoles košeľových šatách sa budete cítiť pohodlne a zároveň atraktívne po celý deň. Veselé vzory, dúhové farby a mladistvý duch vás budú sprevádzať počas celej letnej sezóny.

(Zdroj: Dedoles)

Vďaka šiestim rôznym dizajnom sa môžete ľahko zladiť s plavkami, žabkami či klobúkom a stať sa na pláži módnou divou. Výber je už iba na vás. Dizajn čerešní, kokosov, citrónov či kamiliek bude vyhovovať všetkým milovníčkam prírodných dizajnov. Asymetrická zadná časť zase dodáva šatám rafinovanosť.

(Zdroj: Dedoles)

V prednej časti sú šaty doplnené o gombíkové zapínanie po celej dĺžke a dva gombíky na rukáve umožňujú prispôsobiť šírku rukáva podľa potreby. Na pláži môžete šaty nosiť voľne cez plavky. Do mesta si stačí vyhrnúť rukávy, pridať opasok a môžete vyraziť na stretnutie s priateľmi.

(Zdroj: Dedoles)

Štýlová ochrana pred slnkom  

Klobúky sú jedinečným doplnkom a majú svoje miesto po celý rok. Každé ďalšie leto je novou pripomienkou toho, že klobúky sú skvelý spôsob, ako sa chrániť pred škodlivými slnečnými lúčmi. Dedoles dizajnéri vytvorili päť rôznych veselých motívoch klobúkov pre dámy aj pánov, ktoré si zamilujete.

(Zdroj: Dedoles)

Vybrať si môžete z motívov čerešní alebo piva. Dajú sa ľahko zladiť s našimi plavkami, žabkami, šľapkami či dokonca šatami a získate tak moderný letný štýl. Nemusíte ho nosiť iba na pláž alebo k bazénu, dobre vám poslúži aj ako mestský doplnok.

(Zdroj: Dedoles)

Plážová taška na všetky nevyhnutnosti

Aj plážová taška môže byť aktuálnym módnym doplnkom. Okrem toho, že je mimoriadne praktická a vložíte do nej všetko, čo na pláž potrebujete, mala by zaujať svojim dizajnom či ladiť s plážovým outfitom. Dedoles navrhol pre všetkých leta chtivých veselé plážové tašky v štyroch dizajnoch.

Chcete nosiť knihu na pláž, okuliare, opaľovací krém či fľašu s vodou v taške s dizajnom tropického pralesa, kokosov alebo dúhových kvetov? Všetci milovníci farieb si prídu na svoje. Na taške nechýbajú dva dlhé popruhy na pohodlné nosenie do ruky alebo cez rameno a vnútorné vrecko na odloženie peňazí alebo kreditných kariet.

Viac letných produktov nájdete na www.dedoles.sk

Zdroj: PR článok
Odporúčame