Domov » Všetky » Lifestyle » Hľadáte lásku a nedarí sa vám? Na týchto troch miestach ju zaručene stretnete!

Hľadáte lásku a nedarí sa vám? Na týchto troch miestach ju zaručene stretnete!

#V dobe, keď si už ani len nevieme predstaviť svoj život bez moderných technológií, vrátane neustáleho pripojenia na internet, sa môže zdať, že život je o niečo ľahší. Sú situácie, v ktorých by sme boli bez týchto vychytávok zrejme úplne stratení.

No zároveň nás oberajú o sociálny život. Možno sa to nezdá, ale práve dnes, je oveľa ťažšie niekoho spoznať a nadviazať s ním kontakt, nie to ešte vzťah. Stále sú však miesta, na ktorých sa vyskytuje dostatok ľudí, medzi ktorými môže byť i vaša láska.

1. Dopravné prostriedky

Ak nepatríte medzi zlatokopky, ktoré od muža vyžadujú posledný model nejakej známej automobilovej značky, je dosť možné, že práve v dopravnom prostriedku spoznáte zaujímavý typ. To isté platí i u mužov. Práve to, že spolu absolvujete určitú trasu, je dobrým základom na to, že vaša potenciálna polovička, býva, študuje či pracuje rovnakým smerom, ako vy. Ako bonus naviac, práve čas, ktorý strávite spolu pri cestovaní je možné využiť na lepšie spoznávanie sa.

2. Knižnica, študovňa, kníhkupectvo

Myslíte si, že je to out? Ale kdeže! Najmä medzi mladými prekvitá trend, v ktorom sa vracajú ku knihám. Ak radi čítate, majte oči na stopkách. Medzi knihami sa môže ukrývať vaša spriaznená duša a spoločná záľuba je už na svete.

3. Potraviny

Je jasné, že každý z nás potrebuje jesť. Patrí to k základným ľudským potrebám. Pravdepodobnosť, že nájdete nejakú zaujímavú osobu v potravinách je viac, než istá. Stačí sa nebáť, pristúpiť bližšie k svojmu objavu a osloviť ju alebo jeho a ktovie, nová love story je možno na svete. Držíme palce!

Autor: #Marcela