Hľadáš ten pravý valentínsky darček? Nezabúdaj, láska ide cez žalúdok

Zdroj: Mixit

Tradične skvostný obal a ešte lepší obsah, taká býva valentínska ponuka Mixitu. Inak to nie je ani tento rok. Predstavíme vám Valentínsky mix müsli, ktorý by sa dal opísať ako láska na prvý pohľad aj ochutnanie. Druhý valentínsky špeciál je potom ideálny darček napríklad ak si nie ste istí, či sviatok zamilovaných oslavujete. Jedná sa totiž o dobrotu, ktorou môžete rozmaznávať partnera alebo partnerku pokojne po celý rok.

A ako sa hovorí, láska ide cez žalúdok, teoreticky tak môžete zvoliť ako valentínsky darček čokoľvek z ponuky Mixitu. Ak sa ale chcete blysnúť ako skutočný romantik, potom odporúčame siahnuť po limitovaných produktoch z valentínskej kolekcie.

Tip na valentínsky darček, mix müsli Elixír (z) lásky

Predstavujeme vám vynikajúce müsli s čokoládou Ruby z ružových kakaových bôbov, obsahuje tiež chrumkavé mrazom sušené (lyofilizované) maliny a jahody. Všetko dopĺňa valentínska špecialita od Mixit, čučoriedky obalené v horkej čokoláde s jahodovým prachom, taktiež plátky mandlí a afrodiziakálna guarana. Taký je obsah valentínskeho mixu.

A k tomu si predstavte, že ho dostanete v tom najromantickejšom obale od talentovanej umelkyne, ktorý je plný zamilovaných motívov. Skrátka darček pre tých, ktorí nechcú Valentína len prejsť, ale na diamanty to asi nevidia. Aj keď teda taký zásnubný prsteň v rannom müsli… Nevieme, či to tu už niekedy nebolo, ale rozhodne to ešte nie je okukaná žiadosť o ruku ako v šampanskom alebo v torte. 😉

Zdroj: Mixit

Novinka z dielne Mixit: Mandle v jogurte s jahodovým prachom

Vo valentínskej kolekcii Mixitu sa prvýkrát objavuje úplná novinka – mandle v jogurte obalené v prachu z mrazom sušených (lyofilizovaných) jahôd. Ak teda hľadáte drobný darček, ktorým dáte najavo, že ste si spomenuli, toto sladké zobanie je ideálna voľba. A mimochodom, hodí sa aj ako darček len tak a kedykoľvek. To pre prípad, keby ste neoslavovali Valentína. Tento darček totiž poteší milovníkov sladkého nielen 14. februára pokojne aj 27. januára alebo napríklad 16. apríla. 

To je len malá ochutnávka hlavných valentínskych lákadiel z mixovacieho pultu Mixit.sk. Okrem nich na špeciálnej stránke www.mixit.sk/valentin nájdete kompletnú zamilovanú ponuku.

Zdroj: Mixit
Zdroj: PR článok
Odporúčame