Hit leta podľa Kate Middleton: Aj vy sa môžete cítiť ako z kráľovskej rodiny

instagram

#Kate Middleton si po svadbe s princom Williamom musela zvykať na to, že je na očiach celému svetu. Strata súkromia, prísne protokoly, hodnotenie od ľudí, to je len zlomok z toho, s čím sa musela vysporiadať krásna vojvodkyňa.

Aj napriek tomu, že je už súčasťou kráľovskej rodiny, aj ona je stále matka a žena, ktorá má rada módu. Nie je žiadnym tajomstvom, že Kate Middleton nenosí iba luxusné kúsky, ale častokrát to kombinuje aj s oblečením z bežných reťazcov, ktoré si môžu dovoliť všetky ženy. I vďaka tomu si získala priazeň širokej verejnosti. Z Kate sa vďaka jej citu pre módu stala jedna z najštýlovejších a najlepšie oblečených žien sveta a tak nečudo, že to, čo si oblečie, okamžite mizne z regálov obchodov.

youtube

Okrem elegantných kúskov je vidieť Kate častokrát oblečenú aj „obyčajne“. Modré nohavice, svetrík a jednoduché biele tenisky. Práve tenisky sú to, čo sa stalo hitom tohto leta. Tie, ktoré nosí Kate Middleton môžete zohnať za približne 50,-€, ale ich variácie vás výjdu oveľa lacnejšie. Najlepšie na tom je to, že ich môžete skombinovať prakticky s čímkoľvek. Výborne vyzerajú k riflovému outfitu, šatám, ale oživia aj outfit so sakom. Biele tenisky podľa Kate Middletom sú must have kúsok tohto leta, čo poviete?

youtube

https://www.instagram.com/p/BWA7NFVAYgZ/?tagged=whitesneakers

 

 

Odporúčame