GTA Lifestyle: Niekdajší song roka v sebe skrýva TOP kvalitu

Už od začiatku septembra počúvame, že sa blížia Vianoce. Niektorých ľudí to teší, iných to stresuje. Máme však už október a vianočné obdobie je opäť o niečo bližšie. Poďme sa spoločne vrátiť do záveru decembra z roku 2015. Vtedy rapoví fanúšikovia dostali pod stromček skladbu „GTA Lifestyle“. 

„GTA Lifestyle“ ako priekopník 

Skladba „GTA Lifestyle“ má takmer tri milióny views, pričom podľa komentárov jasne badať, že ľudia si tento track idú dodnes. Nečudo, Ego spoločne so zoskupením PODZEMGANG dal dokopy song inšpirovaný kultovou videohrou Grand Theft Auto. Okej, nikto to tak nevolá. Každý ale vie, že sa jedná o GTA. Inak, keď sme pri tom, tešíte sa na pripravovanú edíciu?

Čím je tento song ale špecifický? Pomôžeme si slovami samotných tvorcov, ktorí to vystihli, podľa nášho názoru, najlepším možným spôsobom. „PRVÝ európsky rapový 360-stupňový videoklip Vám venujeme pod stromček s autorapovicou na tému o akej som vždy sníval, kým som nezistil, že ju žijem.“ Ak Ega pravidelne sledujete, tak skutočne niekedy môžete získať pocit, že si žije svoje vlastné GTA.

„Téma, o akej som vždy sníval, kým som nezistil, že ju žijem.“

Tento klip sa stal práve vďaka 360-stupňovému videu priekopníkom, pretože pred tým sme niečo podobné mohli sledovať iba v Spojených štátoch amerických. Celkovo, skladba + video v tomto prípade tvoria naozaj kvalitný celok. A to je koniec koncov jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli si tento track pripomenúť.

Na záver odporúčanie pre vás, pustite si „GTA Lifestyle“ dvakrát. Najprv sa sústreďte iba na text, potom si song vychutnajte ako celok aj s hudbou a videom. Uvidíte, o čom hovoríme. Nečudo, že svojho času sa o tejto skladbe hovorilo ako o songu roka. Spĺňa totiž aj tie najprísnejšie atribúty.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Je toto jeden z najlepších storytellingov od Gleba? (VIDEO)

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube/Podzemgang, Instagram/Ego

 

Odporúčame