Frayer Flexking oznámil vydanie nového albumu: Ste na to pripravení?

Frayer Flexking momentálne patrí medzi slovenských interpretov, ktorí najviac rozdeľujú rapovú scénu. Niektorí mu nevedia prísť na meno, iní ho kritizujú už keď ho vidia a potom sú tu ľudia, ktorí mu dajú šancu, vypočujú si ho a možno aspoň trochu ocenia, že si získava renomé na scéne, ktorá je naozaj prešpikovaná kvalitnými a zaujímavými menami.

Teraz Frayer Flexking, ktorý dal o sebe vedieť na albumoch Dameho a Pil C-ho, prípadne na skladbe Rakety jak pizza s Rytmusom, vydáva vlastný hudobný projekt. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram oznámil, že čoskoro dá von nový album.

https://www.instagram.com/p/CF9hmB8pHbX/

Magickým dátuom je nedeľa, konkrétne čas 18:00. Frayer Flexking sa svojich priaznivcov pýta, či sú pripravení, pričom z toho, čo tento rapper zatiaľ zverejnil, aj keď jeho fanúšikovia môžu byť ready, zvyšok scény pravdepodobne pripravení nie je. Ale to nie je dobré a ani zlé, to je jednoducho fakt.

Vzácnosťou je, že album bude v ten istý deň dostupný už aj na streamovacích službách ako napríklad Spotify či Apple Music, a teda fanúšikovia nebudú musieť dlho čakať. To je v tejto dobe, kedy chcú mať všetci všetko veľmi rýchlo dostupné, veľmi cenná záležitosť.

A čo môžeme od Frayerovho albumu čakať? Z toho, čo sme počuli, tak to bude špecifické, zaujímavé a neortodoxné. Niekto si to pôjde, niekto vôbec, ale tak to koniec koncov býva skoro vždy. Niektorí ľudia v komentároch napísali, že je to zľahka taký 6ix9ine štýl, čo samo o sebe môže niečo napovedať.

Aby sme boli objektívni, musíme povedať, že Frayera Flexkinga počas tohto kalendárneho roka pomerne podrobne sledujeme a je na mieste napísať, že zaznamenal progres, pričom keď si vypočujete jeho jednotlivé tracky, tak nám pravdepodobne dáte za pravdu. Nuž, nevieme síce ako vy, ale my sa tešíme, čo si tento svojský interpret pre verejnosť pripravil tentokrát.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Central Cee: Ako sa z neho cez COVID stala superstar

Samozrejme, popularitou a celkovým záberom sa pravdepodobne Frayer Flexking nemôže rovnať so Separom, Damem, Egom či Majkom Spiritom, ale svojich poslucháčov a cieľovú skupinu si tento hudobný projekt určite nájde. O tom nepochybujeme.

Foto: Frayer Flexking, profil na Instagrame

Odporúčame