Frayer Flexking a Rytmus sa smejú NEHEHE. Novinka z albumu Stokar prichádza aj s videoklipom

Foto: Matúš Zeťák

Len nedávno sme v článku rozoberali kontroverznú postavu nového mena na slovenskej scéne – Frayera Flexkinga. Ten v roku 2020 značne nabral na fanúšikovskej základni a v závere roka posúva očakávaný album Stokar.

Spolu s videoklipom dnes púšťa von track NEHEHE, na ktorom sa ako hosť predstavil člen Kontrafaktu Rytmus. Už prvá spolupráca vyvolala medzi fanúšikmi značne rozdielne názory a keď sme si mysleli, že už dvojica viac komentárové vody nerozprúdi, boli sme na omyle. Novinka, v ktorej rapujú Flexking a Rytmus medzi stádom oviec, bude rozhodne témou na najbližšie dni. Koniec koncov, práve tomuto je skladba venovaná, Rytmus je za dlhé roky na negatívne komentáre zvyknutý a je voči nim odolný, rovnako to vyzerá u Frayera, ktorý musí čeliť hejterom od samého začiatku.

Každopádne, je vidieť že Flexking verí tomu, čo robí. Jeho špecifický štýl ho baví, baví to aj veľké množstvo ľudí a v konečnom dôsledku sú to práve ľudia, kto rozhoduje o úspechu/neúspechu.

O videoklip sa postaral Daniel Krist a celý počin vychádza pod Rytmusovým kanálom. Ako ťa novinka baví nám určite daj vedieť do komentárov.

 

 

Odporúčame