FOTO Tento slovenský vysokoškolák vyhral internet: Z jeho úprimného poďakovania pôjdete do kolien

Pixabay/Facebook-Priznania vysokoškolákov

#So záverečnými mesiacmi semestra vstúpil do života často bezstarostných vysokoškolákov nevídaný stres. Vidina štátnic a najmä odovzdávanie prác sa podpisuje pod mnohými z nich. Napríklad aj pod anonymným borcom z Fakulty informatiky a informačných technológií Slovenskej technickej univerzity, ktorý v týchto dňoch baví internet mimoriadne úprimným poďakovaním z jeho bakalárskej práce.

Fotografiu uverejnil facebookový profil Priznania vysokoškolákov a lajky sa môžu rátať na tisícky. Študent totiž poďakoval aj známemu výrobcovi alkoholických nápojov, technickej podpore pri problémoch s fakultným serverom („…ktorý mi vždy, bez ohľadu na pokročilosť hodiny či stupiditu mojej otázky, dokázal ochotne pomôcť.“), či spolužiakovi, ktorý musel znášať sťažovanie sa a bol schopný upraviť svoj režim založený na motivačných pauzách.

Práve motivačné pauzy boli podľa textu spojené s alkoholom a kávou, respektíve, ako to študent nazýva: „Produkty s o niečo vyšším percentuálnym obsahom antistresových látok, ako je obvykle znesiteľné.“

Celý mimoriadne vtipný text si môžete vychutnať tu:

Facebook-Priznania vysokoškolákov

Odporúčame