FOTO Mladá fotografka Kristina našla novú inšpiráciu, ktorá vás očarí: Všade samé balóny, lampióny a bublinky

Bored Panda/Koláž

#Inšpiráciu hľadáme každodenne a takmer vo všetkom, čo vidíme. Keď pracujete ako profesionálny fotograf a dizajnér, musíte sa jej hľadaniu venovať o to viac. Mladá Ruska Kristina Makeeva ju objavila v lietajúcich farebných predmetoch.

„Je pre mňa ťažké predstaviť si život bez balónov, lampiónov a bublín. Dávajú radosť a sú to jednoduché čarovné veci, ktoré robia náš život jasnejším. Ich vzhľad ma vždy poteší, preto sa ich pokúšam často používať v mojich dielach. Najmä keď je ich naozaj veľa,“  hovorí mladá umelkyňa.

„Pre ich odporcov chcem podotknúť, že tieto balóny sú po udalostiach vždy recyklované a nie sú vypustené do neba. Nikto sa tak nemusí obávať znečistenia. Svietidlá z ryžového papiera sa zase v daždi rozkladajú do desiatich dní. Chcem s vami zdieľať túto malú mágiu, nech sú vaše dni aspoň trochu jasnejšie.“ odkazuje. Ako sa vám pozdáva jej tvorba? Diskusia je vaša.

Čítať viac

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií