FOTO Filip je uznávaná špička vo svete: Nádherná práca, jeho fotky má doma aj Pápež či Putin

instagram

#Fotografov, ktorí zachytávajú krásu prírody je množstvo. Niektorí sa od seba líšia vďaka postprodukcii, tematickému zameraniu alebo sa nájdu aj takí, ktorých fotografie sú ako cez kopirák. Filip Kulisev k nim však rozhodne nepatrí. Jeho dielo je priam pastvou pre oči.

Koniec koncov, za svoju prácu si získal najvyššie európske ocenenie pre profesionálnych fotografov „Master QEP”. A aby toho nebolo málo, v roku 2012 si na konto pripísal získanie certifikátu a titulu Fellowship (FBIPP) od Britského inštitútu profesionálnych fotografov. Filip sa tak stal prvým profi fotografom z krajín strednej a východnej Európy, ktorému sa niečo také podarilo.

Filip je tiež zakladateľom Asociácie profesionálnych fotografov SR (APFSR) a na konte má viac ako dvesto výstav nielen doma ale aj v zahraničí. Jeho prácu bolo možno vidieť aj na takých exotických miestach ako napríklad Las Vegas alebo Honolulu. To, že je naozaj kvalitným fotografom ocenili aj slávne osobnosti. Jeho diela vlastní napríklad Pápež František, Hillary Clintonová, ruský prezident Vladimir Putin a mnoho ďalších.

Aj keď svoj instagramový profil nemá aktualizovaný a svoje fotografie umiestňuje predovšetkým na webovú stránku, aspoň niečo z jeho fotografického umenia je k videniu. Raz darmo, Slovensko je naozaj malá krajina, ktorá má ale naozaj výnimočne talentovaných ľudí.

A pochválil sa aj fotografiou s prezidentom…

Odporúčame