Fíha, tá má nohy až do neba: Modelku odmietali, vraj bola na mólo príliš vysoká

#Azda každý vie, že ak sa žena chce stať modelkou, musí splniť jedno z kritérií a to je výška nad 170 centimetrov. Chase Kennedy mala však opačný problém. Modelingové agentúry majú totižto stanovený aj horný limit výšky.

Dvadsaťštyri ročná Chase, ktorá je pôvodom z Ameriky sa stretáva v živote s oveľa iným problémom ako ostatné dievčatá. Zatiaľ čo si ženy chcú dopriať niekoľko centimetrov navyše a hľadajú v obchodoch topánky s čo najvyšším opätkom, Chase môže o takýchto problémoch iba snívať. Je vysoká až 195 aj pol centimetra a len jej dĺžka nôh má neuveriteľných 129 centimetrov, čím sa zrejme neoficiálne stáva majiteľkou najdlhších nôh na západe.

Pýtate sa, ako je to možné? Za jej výšku zrejme môže genetika, keďže aj jej otec dosahuje takmer dva metre. V živote to rozhodne jednoduché nemala. Rovesníci sa jej vysmievali, pretože už v 13-tich rokoch dosahovala 180 centimetrov. Svoju výšku chcela zúročiť aspoň v modelingu, ale nepochodila. Modelingové agentúry ju odbili so slovami, že na predvádzanie bola vraj príliš vysoká. Chase sa ale nevzdala a svoj sen s modelingom si splnila, pretože sa mu venuje už štyri roky.

 

Odporúčame