Fejbs a Kali skončili vo väzení. Toto je novinka z albumu ARYTMIA

Už tri roky ubehli od albumu Fabka. Fejbs nám odvtedy samozrejme posielala z času na čas svoje single alebo sa ukázala na nejakých tých spoluprácach. Teraz sa však už čoskoro dočkáme jej nového albumu, ktorý príde v podobe projektu s menom Arytmia.

Ten k nám dorazí 1.10., avšak dnešok je dňom, kedy vychádza jedna zo štyroch spoluprác v trackliste. Ten spočíva v trinástich trackoch, na ktorých si u Fejbs zahosťovali Boy Wonder, Hellwana, Tomáš Botló a takisto aj Kali, s ktorým je aj dnešná novinka „Pocit viny“.

Skladba je hľadaní toho správneho stredu vo výkyvoch, ktoré poznáme vo vlastnom živote asi všetci. Myšlienku tohoto hľadania môžeme podľa slov samotnej Fejbs cítiť aj neskôr naprieč celým albumom. Aktuálna záležitosť „Pociť viny“ s Kalim nám túto atmosféru nového projektu vydarene načrtla a dopomohol k tomu aj vydarený videoklip, pod ktorým sa podpísali Viliam Dráb, Michal Kačka a Rastislav Kupšø.

Nielenže sa Fejbs zdá byť vo svojej životnej forme, ale zároveň sa očividne aj vo svojej tvorbe cíti veľmi doma. Páči sa v takýchto viac spievaných polohách aj vám?

Odporúčame