Fashion inšpirácie z Instagramu: Daj šancu pestrým farbám a všetky oči budú na tebe!

jarné inšpirácie

Jar si pýta veselé farebné outfity (Zdroj: GettyImages)

#Jar máme v plnom prúde a ty stále nedávaš priestor farebným kúskomVšade, kam sa pozrieš, je rozkvitnutá príroda, ktorá hrá celou paletou. Prenes túto krásu aj do svojich bežných outfitov. Ak nevieš, ako na to, inšpiruj sa slovenskými a českými influencerkami, ktoré nosia farby bez toho, aby to vyzeral prehnane. Ak vyberieš vhodný odtieň, ktorý doplníš o neutrálne tóny, máš vyhrané! 

Zelená na všetky spôsoby

Jar je typická tým, že zo smutnej šedej krajiny razom spraví zelenú oázu. Či už stavíš na farbu trávy alebo iné odtiene zelenej, to necháme na teba! Zelená sa vrátila do módy, a to si priam pýta, aby si po zelených kúskoch siahla tiež.

Veľmi efektná je variácia zelených šiat a bundičky. Môžeš však zvoliť aj zvršok v tejto farbe, je len na tvojich preferenciách. Zelená skvelo vynikne v outfitoch v kontraste s bielou, béžovou či krémovou, ale nenechá sa zahanbiť ani popri rifľovine.

Odtiene slniečka

Ak si milovníčka jari, určite si celú zimu privolávala slnko. Prvé slnečné lúče zaliali krajinu už dávno, a tak je načase vyvetrať zahrabané kúsky. Svoju radosť z krásneho počasia prenes aj do outfitov. Siahni po kúskoch, ktoré sú žlté alebo oranžové, nemáš nimi čo pokaziť.

Ak máš strach z výraznosti týchto farieb, opäť ich môžeš zľahka zakomponovať k neutrálnym odtieňom. A ak sa naozaj necítiš na slniečkové odtiene, skús ich silu a pozitívnu energiu využiť aspoň v žiarivých doplnkoch. Aj ten najobyčajnejší outfit pozdvihneš na inú úroveň, ak k nemu pridáš napríklad žltú kabelku!

Vo farbe kvetín

Prím v jarnej móde hrajú aj všetky odtiene ružovej a fialovej. Pripomínajú ti drobné jarné kvietky, ktoré vykúkajú spopod trávy? Jar je ideálny čas na tieto farby. Navyše, ak zvolíš vhodné odtiene, bude tvoja pokožka vyzerať zdravo a živo, aj napriek tomu, že sezóna opaľovania sa ešte len blíži.

Či už zvolíš kombináciu jednoduchého trička alebo roláku so sukňou, príjemné jarné šaty, alebo svoj outfit vyšperkuješ fialkovým sakom či blejzrom, určite zažiariš!

Modrá je (tiež) dobrá

Pri vyberaní vhodnej farebnej škály pre tvoj šatník určite nevynechaj modrú. V ponuke je nespočetné množstvo krásnych odtieňov – od tradičnejšej kráľovskej modrej, až po štýlovú baby blue. Je na tebe, či zvolíš celý outfit modrý (koniec – koncov, menší typ: aj džínsovina je modrá), alebo stavíš len na doplnky.

 Tak ako pri všetkých farbách a štýloch – vyber si to, čo ti je najprirodzenejšie a pohodlné. Pokojne siahni po šatách s modrým printom, po spomínanej rifľovine, alebo zakomponuj do finálneho outfitu len modrú kabelku. Fantázií sa medze nekladú!

Ktorá farba je tvoja top a nesmie chýbať v tvojom šatníku?

Sleduj nás aj na Instagrame

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame