Fanúšikovia série Twilight sú v eufórii: Už v auguste príde ďalšia kniha, tentokrát ukáže príbeh z Edwardovej perspektívy

Knižná séria Twilight dostala aj svoju filmovú podobu.

Twilight sa dočká knižného pokračovania už v auguste. Zdroj: flickr.com/ Loren Javier

#Kto by nepoznal sériu Twilight a hlavných hrdinov Edwarda Cullena a Bellu Swan? Celá jedna generácia vyrástla na filmoch a knihách o upíroch a vlkolakoch. A možno aj ty si pamätáš nejakú hádku s kamarátmi o tom, či je najlepším filmom všetkých čias Harry Potter alebo práve sága Twilight. Už o pár mesiacov sa vo všetkých fanúšikoch znova rozbúria emócie, pretože autorka knižnej série Stephenie Meyer si pre nich prichystala naozaj parádnu novinku.

Už začiatkom mesiaca začali fanúšikovia vytvárať rôzne teórie, keďže sa na autorkinej stránke začalo tajomné odpočítavanie. Mnohí sa to už dovtípili, nakoľko plány na vydanie knihy, ktorá ukazuje príbeh z Ewardovej perspektívy sa objavili už pred pár rokmi. Neskôr však unikol neupravený rukopis diela a vydanie knihy bolo odložené. To však bolo v roku 2008. Odvtedy sa veľa zmenilo, no správa určite potešila každého, kto mal Twilight rád.

Kniha, ktorej vydanie je naplánované na 4. augusta bude prezentovať Edwardovu časť príbehu. Ako vnímal stretnutie s Bellou? Ako prežíval ich vzťah, keď vedel, že ako upír zvyčajne krv ľudí pije? Na to všetko by si v knihe s názvom Midnight Sun mal nájsť odpoveď.

Tešíš sa na knihu aj ty?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bibliotecando…Por amor ❦ (@bibliotecandoporamor),

Zdroj: cnn.com
Odporúčame