Fanúšikovia Game of Thrones majú hlavu v smútku: Poslednej série sa dočkáme ešte neskôr

YouTube/HBO

#Najpopulárnejší seriál súčasnosti, Game of Thrones, má momentálne pomerne dlhú prestávku. Sedem rokov fanúšikovia dostávali pravidelne po roku novú sériu, no v prípade tej poslednej to vyzerá o poznanie inak. Okrem toho, že finále bude mať len šesť častí, si totiž fanúšikovia musia počkať o viac než 12 mesiacov dlhšie. Tvorcovia argumentovali hlavne tým, že finále momentálne najdrahšieho televízneho projektu histórie si vyžaduje omnoho väčšie množstvo príprav a komplikovanú post-produkciu spojenú s náročnými vizuálnymi efektami.

Práve posledné spomínané je kameňom úrazu. Joe Bauer, muž zodpovedný za efekty, prezradil, že práce na nich potrvajú minimálne do mája budúceho roka. To znamená, že HBO nestíha pôvodný plán uverejniť finále seriálu už v apríli. Pokiaľ sa stanica nerozhodne efekty „odfláknuť“, ôsmej série by sme sa mali dočkať až v druhej polovici roka 2019.

Je jasné, že ide o informáciu, ktorá fanúšikov za žiadnych okolností nepoteší, no na druhú stranu aspoň máme istotu, že tvorcovia si na finále dávajú skutočne záležať.

Aby sme však neboli len poslami zlých správ, máme pre vás video od HBO, v ktorom môžete vidieť ich nadchádzajúce projekty pre budúcu sezónu. Pozornému oku neujde ani pár nových záberov z ôsmej série.

Ani vy sa neviete dočkať, ako skončí tento populárny projekt? Kto by mal podľa vás zasadnúť na železný trón?

https://www.youtube.com/watch?v=ouA24T1Tz-Y

Zdroj: comingsoon.net
Odporúčame