Ego vyzýva ľudí k noseniu rúšok a dáva návod tým, ktorí prišli o zisky

Rok 2020 nie je jednoduchý pre nikoho. Pandémia nového koronavírusu urobila škrt cez rozpočet veľkému počtu ľudí. Okrem iných aj zástupcom kultúry a teraz nezáleží na tom či myslíme rapperov, maliarov, hercov alebo hudobníkov. Všetci musia čeliť reštrikciám, ktoré ich dostávajú do problémov. Na aktuálnu tému na svojom profile na sociálnej sieti Instagram hovoril rapper Ego. 

Fanúšikovia sú v očakávaní jeho nového albumu Egotron, ale člen legendárnej skupiny Kontrafakt sa nemohol nevyjadriť k aktuálnym témam, o ktorých jednoducho treba hovoriť. V tomto prípade hovoríme o správnom využívaní influenciu alebo ak chcete vplyvu. Nech s tým niekto súhlasí alebo nie, rapperi majú v našej spoločnosti veľké slovo a môžu ovplyvniť masy.

https://www.instagram.com/p/CE9y1-FHixJ/

Ego hovorí o tom, že je potrebné, aby ľudia nosili rúška, pretože koronavírus je seriózna záležitosť. V poslednom období sa (nielen) v Čechách a na Slovensku rozbehli rôzne tvrdenia a teórie, že ochorenie Covid-19 vôbec nie je také škodlivé, ako sa uvádza, pričom vo veľkej miere sa jedná o mediálnu propagandu. To ale nie je pravda a je len a len dobré, keď to povie aj niekto vplyvný.

Okrem toho, Ego pridáva zaujímavý návod pre umelcov, ktorí by sa podľa neho mohli obrátiť na firmy, ktoré počas koronakrízy posilnili a v čase, kedy väčšina ľudí riešila finančné problémy, ony išli vyššie a vyššie. Ktovie, možno to bude fungovať. Ale aj takéto polo-riešenie je lepšie ako neaktivita a čakanie na istý druh zázraku.

Ego prehovoril a naďalej platí, že čokoľvek vydá alebo povie, má sledovanosť. Za toto ho chválime, i keď v komentároch sa možno viacej ako samotná téma rieši to, prečo sa Miko Floso alebo ak chcete Miko Mlíko rozhodol, že video nahrá po česky. To je ale Ego, prekvapuje a prekvapovať vždy bude. Aj preto ho máme radi.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kendrick Lamar ako najlepší hip-hopový umelec roka. Získal aj ďalšie ceny

Foto: Ego, profil na instagrame

Odporúčame