Ego prezradil, aký je jeho spôsob na vyšportovanú postavu. Zvládneš to?

Slovenský rapper Ego patrí v našich končinách medzi najviac vplyvné osobnosti vo svete šoubiznisu. V rap game je veľmi dlho, preslávil sa predovšetkým člen ako skupiny Kontrafakt, no v uplynulých rokoch dáva o sebe stále viac a viac vedieť aj na sólovej dráhe. A nezabúda na svojich priaznivcov. Im sa venuje pravidelne, pričom aktuálne sa rozhodol, že ich inšpiruje.

Aktuálne sa Ego vyjadril k tomu, čo stojí za tým, že je vyšportovaný. Áno, aj keď sa to môže zdať nepravdepodobné, nájde sa veľmi veľa ľudí, ktorí pravidelne píšu pod Egove príspevky rôzne chvály na to, ako tento piešťanský rapper vyzerá a celkovo riešia výzor. Ego sa teraz rozhodol, že ľuďom, ktorí ho sledujú, poradí v budovaní formy, respektíve v tom, aby žili zdravšie a dbali o svoju visáž.

„ŽIADNE SUPLEMENTY. Rok bez sladkých nápojov (viac-menej), 2-3 litre vody denne (väčšinou), jedno zábavné kardio denne (napr. tenis..), 100 hocičoho denne (posilka, alebo kliky, zhyby..), stále je a vždy bude čo zlepšovať, ale tá korona mi aspoň pomohla nájsť normálny režim.. Po 20 rokoch rockandrollu.. PEACE,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, kde ho sleduje viac ako 307 tisíc ľudí, čo rozhodne nie je cifra na zahodenie.

Photo credits: Ego, profil na Instagrame Ego

Odporúčame