Ego prekvapil fans! Vydal svoj druhý album za 1 týždeň

ego

Čakali by ste to? Ego zase raz prekvapil svojich fans! Vydal druhý album za jeden týždeň, ktorý je tentokrát zameraný na letnú pohodu. 

Nielenže sa tento víkend koná v Trenčíne jeden z najobľúbenejších slovenských festivalov, ale poriadnu hudobnú pohodu môžeš mať aj ty pekne v chille u seba doma! Ego totiž po dvoch týždňoch vydal svoj ďalší sólový album! Verili by ste tomu?

Poriadna rapová POHODA

Ešte pred pár dňami zavesil člen Kontrafaktu na svoj Instagram príspevok, v ktorom písal o tom, že dá von rovno aj svoj štvrtý sólový album. Nevedeli sme si úplne predstaviť, čo si… pod tým máme predstaviť (no veď chápeš), ale ukázalo sa, že sme dostali naozaj ďalší plnohodnotný projekt! Album POHODA (taktiež s Coderom na hudbých) je už dostupný na všetkých streamoch a tvorí takpovediac voľné pokračovanie práve nedávneho projektu PROTOTYPES.

⇒ Albumy a merch PROTOTYPES si zakúpiš na TOMTO ODKAZE

Ego je späť a to hneď po týždni!

To, že je Ego naozaj vo forme, asi netreba veľmi ani písať. Ale tak napísali sme to, čo už. Každopádne ťa v novom projekte bude čakať úplne nových 9 skladieb, ktoré si istotne zase raz poriadne užiješ. Síce sme hudobne dosť negramotní, takže tým rôznym zvukovým rovinám a spektrám moc nerozumieme, ale za to Ego áno a znie to veľmi fresh, takže o rapový zážitok nuda nebude. Tak poď toho veď.

⇒ Stále album PROTOTYPES nemáš? Ani merch? Joj, veď nečakaj už a KLIKAJ

Odporúčame