Ego a Ben Cristovao spojili sily. Ovládne tento song leto? (NOVINKA)

Sú spolupráce, ktoré majú väčšiu šancu na úspech ako iné. Jednou z nich je dozaista kombinácia mien Ego a Ben Cristovao. Český interpret vydal nové CD, na ktorom sa objavuje aj člen legendárnej skupiny Kontrafakt. Ako im to v novej spolupráci ladí?

Ego a Benny Cristo = úspech? 

Keď už sa títo dvaja v minulosti spojili, či už sa jednalo o songy ako „MOLLY“, „VOZÍME“ alebo „PUMPA“, išlo o bangre, ktoré sa dostali do povedomia ľudí a ostali tam dodnes. Otázka znie, či to tak bude aj v aktuálnom prípade. Z toho, čo sme zatiaľ počuli my, je tam šanca, Egovi s Benom sa podarilo vytvoriť ďalšiu vynikajúcu spoluprácu.

⇒ Egov tretí sólový album si vieš KÚPIŤ TU!

Ben Cristovao vydal nový hudobný projekt, ktorý nesie názov PROTENKONTRAST a vypočuť si ho môžete už aj na streamovacích službách Spotify či Apple Music. Tracklist vám pripájame aj sem, nech vám jednotlivé skladby môžu hrať, kým si budete čítať.

Spolupráca Bena s Egom sa nachádza na čísle sedem a nesie názov „NEVINNÝ“. Už úvodný beat vás vtiahne do deja, pridáva sa k nemu Ben Cristovao, ktorý sa ukazuje v TOP rapovej forme. A zaujme vás, že rapuje v momentoch aj po slovensky.

⇒ Egov tretí sólový album si vieš KÚPIŤ TU!

Potom sa pridáva aj Ego. Skladba má hlbokú emóciu, ktorú cítiť od oboch rapperov a môžeme potvrdiť, že im to ladí, zas a znova. Nebudeme si klamať, nejedná sa o banger na letné obdobie, ale rozhodne sa jedná o song, ktorému by mali patriť nasledujúce týždne. A čo sa týka Benovho nového CD, nemusíte sa obávať, budeme sa mu na našom webe ešte venovať.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Dr. Dre pred rokom takmer umrel. Čo to spôsobilo?

Photo credits: Koláž Rap G, Ego IGBen Cristovao IG

Odporúčame