Drake má za sebou skvelú show: Naznačil vydanie nového albumu?

Drake

Dočkáme sa nového albumu? ZDROJ: Facebook.com/Drake

#Okolo samotného Drakea sa v poslednom čase točia viaceré novinky. Drake má za sebou okrem iného napríklad aj skvelú show v divadle Apollo v Harleme. Išlo o silný  návrat na pódiá, keďže poriadnu show sme od neho nemohli vidieť celých niekoľko rokov. Fanúšikovia na tomto koncerte dostali nálož v podobe 40-tich hitov Drakeovej kariéry, kde sa ako špeciálny hosť ukázal napríklad aj jeho veľmi častý kolega 21 Savage.

Drake vydal aj nový videoklip

Ešte v priebehu minulého týždňa zároveň Drake vydal aj svoj nový videoklip. Išlo o vizuál na skladbu “Jumbotron Shit Poppin”, ktorú sme mali možnosť počuť na jeho nedávnom albume Her Loss. Drake aj 21 Savage plánujú neskôr tento rok vybehnúť na svoje spoločné turné, ale Drake naznačil ešte jednu ďalšiu novinku. Možno svoj ďalší štúdiový album vydá ešte tento rok!

Takto sa raper vyjadril:

I’ve thought about a bunch of things in life, but at this moment in time none of those things are stopping making music for you, so I’ll be here for you for a little bit at least. And I hope I can strike up more emotions for you, maybe this year. I might get bored and make another one, who knows!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame