Dovi Dopo tour má predpoklady písať rekordy: Kali je pripravený

Rapper Kali je v posledných rokoch na vrchole, čo potvrdzuje množstvom skladieb, ktoré dokáže produkovať a koncertami, ktoré bez väčších problémov vypredáva za niekoľko okamihov. Kaliho čaká veľký rok 2019, je pripravený

Kali už viackrát avizoval, že končí svoju profesionálnu šnúru, ale vždy nakoniec ostalo len pri plánoch. Jednoducho, tento rapper má stále čo svojím náročým fanúšikom a taktiež širšej slovenskej či českej verejnosti povedať, pričom treba objektívne zhodnotiť, že skladby, ktoré Kali dáva von, sú plné energie, zaujímavých rýmov či príbehov, ktoré sú niečím novým.

Pripájame Kaliho rozhovor z posledných dní s hypemanom Osťom o Dovi Dopo tour, ktorej predchádzajú detailné prípravy. Postupne sa vypredávajú jednotlivé zastávky, na ktorých sa Kali predstaví, pričom vrcholom by mali byť hlavne Banská Bystrica či Bratislava. Autor viacerých rapových hitov posledných rokov je na rok 2019 pripravený a nebojí sa tlaku a povinností, ktoré ho čakajú.

Kali dáva jasne najavo, že sa na svoje naplánované koncerty veľmi teší. Ako sledujeme na YouTube, Facebooku či Instagrame, aj priaznivci tohto uznávaného a populárneho slovenského rappera už netrpezlivo čakajú, kedy Dovi Dopo tour oficiáln začne.

Odporúčame