DMS feat. Richard Müller! Skupina zverejnila cover a tracklist ich najlepšieho albumu

DMS HUHU nový album

Nový album DMS HUHU

Čo poviete na spoluprácu DMS s Richardom Müllerom? Jedna z najobľúbenejších rapových crews zverejnila cover a tracklist ich očakáveného albumu #HUHU.

Boj o titul najlepšieho albumu tohto roka bude v slovenskom rape naozaj extrémne vyhrotený. Svoje albumy totiž takto v závere roka vydáva Kali, nový album avizoval Kontrafakt a samozrejme sa dočkáme aj extrémne očakávaného projektu #DMSHUHU. Separ, Dame i Smart sa o tomto albume vyjadrujú ako o ich najlepšom projekte doteraz, pričom fanúšikovia podľa ich slov vôbec nie sú pripravení na to, čo tento album prinesie. Zároveň sa taktiež nechali počuť, že to je ich najlepší album doposiaľ, a pokiaľ sa na nám páčilo PREPÁČTE, tak tentokrát si naozaj prídeme na svoje!

DMS ako poriadni punkáči!

Obal očakávaného albumu #HUHU od DMS je prekvapením… I keď vlastne chalani stále zostávajú verní svojej náture. Punkáčmi sú totiž odjakživa a s tým sa ich rapová tvorba ani trochu nebije. Ba možno práve naopak, keďže tieto dva žánre majú najmä z kultúrneho hľadiska určite veľa spoločného. Predpredaj albumu bude tradične prebiehať na Ruka Hore a spustí sa už zajtra (18.11.) na Separove narodeniny. Zapíš si teda čas 18:11, kedy to celé vypukne!

⇒ Aj doterajšie projekty a merch od DMS sú v predaji na shop.rukahore.sk

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@separ__dms)

DMS a Richard Müller bude realita!

Čo sa tracklistu týka, ten sme našťastie dostali zverejnený taktiež. Podľa prehľadu pesničiek môžeme vidieť, že ich bude 16 a ich názvy sú opäť raz vesmírne ďaleko. Zaujímavosťou je, že tentoraz Separa, Dameho a Smarta nebudeme počuť zrovna s rapermi, ale na featoch sú skutočne nečakaní hostia. Dávnejšie sme mali možnosť počuť ich vydarenú bombu „Rampa“, kde sa ukázali Horkýže Slíže a tí nebudú jedinou vychytávkou. DMS sa totiž na albume #HUHU spojili aj s obľúbenou dvojicou Kuky Band alebo dokonca aj so samotným Richardom Müllerom! Ste na to zvedaví tak ako my?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Travis Scott a Air Jordan spojili sily: Získa si ťa model Black Phantom?
Odporúčame