Diváci sa dočkali, Fantastické zvery valcujú kiná: Zapoj sa do parádnej SÚŤAŽE o ceny k tomuto filmu

Foto: cine-max.sk

#Pred dvomi rokmi dorazil do kín film, ktorý nás všetkých opäť vzal na magickú jazdu do čarodejníckeho sveta a okamžite si získal srdcia divákov. Bola len otázka času, kedy prídu filmári s pokračovaním a toho sme sa v podobe Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny dočkali tento mesiac.

V druhej časti z čarodejníckej série od J.K. Rowlingovej sa Grindelwaldove vyhrážky naplnia a podarí sa mu z väzenia uniknúť. Začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne – získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov. Na scénu prichádza M.L.O.K, Scamander aj Albus Dumbledore. To, či sa podarí zabrániť Grindelwaldovym plánom ti síce neprezradíme a budeš sa musieť ísť o tom presvedčiť do kina, ale za to máme pre teba niečo oveľa lepšie.

Zapoj sa do súťaže o ceny k filmu Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny. Pripravili sme si pre teba až 3 balíčky, ktoré obsahujú kryt na mobil, tašku, mikinu či „čarovný“ prútik, ktorý by nemal chýbať v zbierke žiadneho milovníka filmov o Harry Potterovi či Fantastických zveroch. Súťaž prebieha na Instagrame @hashtag.sk. Držíme ti palce!

Foto: hashtag.sk
Odporúčame