Dimitri Vegas a Like Mike sú najlepšími dídžejmi sveta: Po rokoch porazili Martina Garrixa, hlasovalo viac ako milión ľudí

Zdroj: facebook.com/Dimitri Vegas and Like Mike

#Opäť sa im to podarilo. Producentské duo Dimitri Vegas & Like Mike po štyroch rokoch získali späť svoje prvenstvo v kategórii najlepších dídžejov sveta. Porazili tak niekoľkonásobného víťaza ankety DJ Mag Martina Garrixa.

V ankete hlasovalo za svojich obľúbených dídžejov 1,3 milióna ľudí. Toto rekordné číslo pokorilo minulé ročníky ankety. Je to o sto tisíc hlasov viac, ako minulý rok. V ankete sa okrem najlepších dídžejov za daný rok hlasuje aj v rôznych kategóriách.

V kategórii HIGHEST FUTURE HOUSE AWARD sa na prvom mieste umiestnil holandský producent Don Diablo, ktorý v ankete TOP 100 DJS postúpil o jednu priečku a tak sa dostal zo siedmeho na šieste miesto.

V kategórii HIGHEST TRANCE AWARD obsadil prvú priečku holandský producent Armin van Buuren. V celkovej ankete však zostal na štvrtom mieste, presne tak, ako minulý rok.

Prvé miesto v kategórii HIGHEST HOUSE AWARD získal zamaskovaný nemecký dídžej a producent Claptone, víťazom v kategórii HIGHEST DRUM & BASS AWARD sa stal Andy C, kategóriu HIGHEST NEW ENTRY AWARD ovládol FISHER. Na prvom mieste sa umiestnila aj bassová hviezda Alison Wonderland, ktorá zvíťazila v kategórii HIGHEST CLIMBER AWARD.

Odporúčame