Decky z MILION+ vydal výborný album Kingpin, na ktorom nechýbajú ani zvuční hostia

MILION+ je momentálne pravdepodobne najaktívnejší československý label. Chalani nás pravidelne zásobujú nie len novinkami, ale rovnako tak aj celistvými projektami. Koncom septembra vyšiel jeden z nich.

Ako ste sa už z nadpisu článku dozvedeli, jedná sa o album producenta Deckyho. Projekt dostal názov Kingpin a celkovo poslucháčom ponúkne sedemnásť plnohodnotných skladieb, na ktorých nájdeme viaceré zvučné mená.

Až na štyroch singloch nájdeme lídra M+ Yzomandiasa, ktorého na rovnakom počte skladieb dopĺňa parťák Nik Tendo. Najčastejším menom na producentskom albume je však slovenský raper Karlo, ktorý si zahosťoval až na piatich trackoch. Okrem vyššie spomenutých mien na trackliste nájdeme Konexa, Kamila Hoffmana, Kokyho, Jicksona či Robina Zoota. Zoznam hostí uzatvára dvojica, ktorá nás momentálne baví asi najviac – Hasan a Viktor Sheen.

Ak si náhodou tento album ešte nepostrehol, určite mu daj šancu a zaraď ho do playlistu na svojej streamovacej službe. Za našu redakciu ho môžme len odporučiť.

My už len dodáme, že ak by si chcel tento nosič vlastniť aj fyzicky, objednať si ho môžeš na shope Ruka Hore.

Titulná foto: Footshop blog (Kubo Krížo)

Odporúčame