Dame: Zlatý a zároveň kanál je definícia. Treba vedieť byť idiot, ale mať srdce a rozum a je základ

Dame patrí v našich končinách medzi najviac uvedomelých, kreatívnych a populárnych rapperov. Ľudí si získava predovšetkým najmä kvôli tomu, že je autentický, na nič sa nehrá, vie si urobiť sám zo seba srandu, vie byť vtipný, ale aj seriózny a v neposlednom rade, je na tom rapovo a produkčne ako málokto v našich končinách. Čo je pozitívne, vidia to aj ľudia.

Aktuálne Dame na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil správu, ktorá mu prišla od jedného fanúšika z Českej republiky. Píše sa tam, že ho veľmi cení, pretože sa mu páči, že je zlatý a zároveň kanál, a teda, že vie byť aj seriózny a slušný, ale vie sa aj odviazať a nebrať samého seba či okolie prehnane seriózne.

Fanúšik napísal, že ho spomedzi rapperov na SK a CZ scéne najviac oceňuje, ba dokonca aj na svete. Okrem toho, Dame podľa neho dokáže motivovať, zabaviť a je plný lásky a pokory. To sú vyslovene krásne slová, preto nečudo, že pohli aj so samotným Damem. Ten túto správu následne okomentoval.

„Presne o to sa celý život snažím, úplne! Som rád, keď si to niekto všimne. Vždy ma to poteší, ďakujem každému, kto to cíti, treba vedieť byť idiot, ale mať srdce a rozum je základ. Zlatý a zároveň kanál je proste definícia,“ napísal na Instagrame. A my súhlasime. Treba mať hlavu nastavenú správne a takisto srdce, treba byť normálny, ale taktiež sa treba vedieť poriadne odviazať a vypnúť myseľ.

Foto: Dame, profil na Instagrame Dame

Odporúčame