Dame spomína na svoje úspechy v tetovaní: Je to multitalentovaný človek

Pred pár dňami sme písali o tom, že člen DMS Separ nie je iba skvelý hudobný umelec, ale aj úspešný sprejer. Nemenej talentovaný je aj jeho kolega zo skupiny DMS Dame, ktorý sa popri hudby venuje aj tetovaniu. Jeho najnovší príspevok potvrdzuje, že je v tomto odvetví naozaj úspešný.

Dame na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zaspomínal na to, keď bol ocenený za svoje tetovacie schopnosti. V jednom z rozhovorov v minulosti prezradil, že tetovanie by mu samo o sebe vynieslo viac ako rap, ale rapovanie a celkovo hudba je jeho srdcovou záležitosťou, ktorá sa stala podstatnou súčasťou jeho života.

„Takto 4 roky dozadu jeden velký životný zárez!!! MILANO TATTOO CONVENTION 2015 spomedzi cca 440 tatérov som vyhral dve ceny. Best of day 2. miesto a best of show 3. miesto. Asi moja najobľúbenejšia kerka a najnezničitelnejší zákazník. 16 hodín dokopy, piatok 11 a sobota 5 hodín roboty. Tepláky mal jak leginy a nevedel vystreť nohu, úplný prezident @ekscello ?? (mimochodom jeho mamka nevedela že má kerky, jedného dňa naňu vybalil že má obidva rukávy,celú nohu a niečo aj na rebrách a chrbte a to s ňou býval,“ napísal Dame v odkaze pre svojich priaznivcov a podporovateľom.

Odporúčame