Dame počas prípravy nového albumu: Takéto pocity z hudby som dlho nemal

Keď si odmyslíme, že nový album dal von Separ, keď si odmyslíme, že sa tu rieši, kto ako rýchlo rapuje, respektíve nerapuje a keď si odmyslíme, že sa mladí raperi inšpirujú v zahraničných skladbách, tak si uvedomíme, že čoskoro vyjde von druhý sólový album Dameho s názvom 100RY. A ako to tak vyzerá, máme sa na čo tešiť.

Zatiaľ je von jedna skladba s rovnomenným názvom ako je názov samotného albumu. Zaujímavosťou je, že Dame si robil na album sám texty aj hudbu, pričom k tracku 100RY robil sám aj videoklip. V dobe, kedy si už raperi nemôžu byť istí tým, odkiaľ je konkrétny beat, jediné, čo mu môžeme odkázať je – BRAVO!

Album ešte nie je hotový, ale práce na ňom napredujú. „Nahrali sme pre mňa veľmi cennú spoluprácu a jednu z najkrajších a najemočnejších vecí, čo som kedy mal. Fakt, takéto pocity z hudby som nemal dlho. Bude to posledná skladba na albume a zároveň druhý singel, ktorý vám dám počas predpredaja aj s dosť zaujímavým vizuálom,“ prihovoril sa svojim priaznivcom na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

„Album stále nie je dorobený, lebo všetko trvá dlhšie, ako som si myslel a nechcem nič odflákať, čoskoro upresním presný dátum, nebude to až taký veľký sklz a verte, že so snippetom pochopíte, koľko s tým bolo roboty a hlavne PREČO,“ zakončil svoje prihovorenie ľuďom.

O niečo neskôr Dame pridal ešte jeden krátky odkaz. Ľudom, ktorí ho sledujú, sa pravidelne venuje. „Ten album je pre mňa osobný cieľ, ktorý si chcem splniť a zrejme nikdy už taký projekt nespravím, som zvedavý, kto to precíti ako ja, lebo začínam mať pocit, že mám mierny autizmus. A ešte stále nemám pocit, že to stíham a dodržujem karanténu už minimálne od januára.“

Z toho, čo sme zatiaľ mali možnosť vidieť a počuť sa môžeme zhodnúť na tom, že to, čo Dame pripravuje bude jedinečné a unikátne a rapoví priaznivci zo Slovenska, Česka a okolitých krajín sa skutočne majú na čo tešiť.

Foto: Dame, Instagram

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.