Dame chystá nový album, nestojí o klamstvá a flex. Nie je konkurenciou Separovi

Už dlhšie vieme, že v roku 2020 príde s novým sólovým albumom Separ zo skupiny DMS. Stále viac sa však hovorí o tom, že album chystá aj jeho kolega Dame. Práve Dame prehovoril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram o tom, na čo sa v jeho podaní môžeme tešiť v úvode novej dekády.

„Ako som spomenul, robím druhý sólo album a vždy keď niečo robím snažím sa naplno, preto sa ovela menej času venujem ostatným veciam. Bohužial dnešná doba je dopletená, ten kto viac machruje má viac pozornosti. Cení sa to čo sa “dobre” odprezentuje, ludia klamú, flexia s hovnami aj keď si nevyrovnajú ani vlastné dlhy, vytvárajú o sebe falošnú mienku a je to celé celkom riť. Keby som to tu nemal na kontakt s fanúšikmi/prezentáciu hudby, tetovacieho štúdia tak by som sa vymazal a chcel kľud,“ píše v úvode Adam Van Dame, ktorý nemá rád nič, čo je falošné a len naoko, pričom skutočná kvalita tomu evidentne chýba.

„V podstate vobec nemám rád pridávať fotky a ho*ná, vôbec ma to nebaví, baví ma robiť hudbu a tvoriť niečo čo ma napĺňa, internet vo velkej miere len bere čas,“ pokračuje Dame, ktorý sa vyhradzuje voči trendom súčasnosti a myslíme si, že množstvo z vás sa nájde v tom, čo člen skupiny DMS píše.

Tento album bude viac self-made ako bol album Selfmade. I keď to znie zvláštne, bude to pravda. „Tento album robím viac osobný, vôbec nerozmýšlam čo zaujme a čo ako kto pochopí. Po vela skúsenostiach a to aj s veľkými menami, veľkými producntami som si všimol, že nemajú problém robiť “inšpirované” veci, dokonca ani tvrdiť že je to v poriadku a vychovávať tým ďalšiu generáciu “inšpirátorov”, teda klamárov. Podľa mňa sa dá inšpirácia čerpať aj inde ako zobrať niečo a jednoducho to okopírovať, preto som sa nedávno začal opať viac venovať produkcii a zadal si ciel spraviť album aj hudobne sám.“
.
„Popravde by sa až tento album mal volať SELFMADE, vzniká s jednym velmi zaujimavým faktom/konceptom, ktorý prezradím až pri predpredaji a keby som to nikdy nepovedal, tak na to nikto nikdy nedôjde. Keď to vyjde von, tak sa podla mňa ľudia budú chytať za hlavy, že čo mi je (smiech),“ vysvetľuje.

Mohlo by ťa zaujímať:  Nik Tendov hit „Sedm“ dostal remix: Ako cool je táto verzia?

„Nikdy som nerobil zložitejší projekt, nevykrikujem aké to bude, lebo aj tak o všetkom rozhodujú až ľudia. Pre mňa je sólo niečo, kde dám veľa toho, čo v skupine nejde, lebo v skupine vždy musí byť kompromis a tu tvorím sám, nechávam priebeh všetkým emóciam a veciam, ktoré vznikajú samé.“

„Vyčerpáva ma to a nabíja zároveň, spávam často menej ako bežní ludia, je to fulltime práca, žijem opačný život, lebo vnoci mám 200% kreativitu. Nepridávam veľa informácií, keď tvorím, preto som sa rozhodol zhrnúť myšlienky a pocity takto raz za čas vcelku. Dátum vydania upresním ked si budem istý, že ho dodržím. Prvý singel vyjde čoskoro aj s klipom. Ďakujem, ak si to dočítal a ne*eblo ťa. A 4.4. vychádza Separov 4. sólo album OG, my sa nemusíme pretekať a porovnávať,“ zakončil Dame. Z toho čo sme si mali možnosť prečítať, máme sa v roku 2020 od chalanov z DMS na čo tešiť.

 

Foto: Dame IG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.