Dalybov krátky projekt, Momo s novinkou a Majk Spirit s druhým singlom z nového albumu

Nedeľa je pomaly za nami a my musíme uznať, že bola naozaj kvalitná. Blíži sa koniec roka, čo samozrejme značí vychádzajúce albumy od najhorúcejších slovenských interpretov. Už dlhší čas je známe, že album vydá po pár rokoch aj Majk Spirit. Od projektu Y už ubehol nejaký ten čas, počas ktorého sa aj Speezy dostal hudobne na inú úroveň, o čom značí aj aktuálna tvorba a aj pre viacerých prekvapujúci tracklist chystaného albumu, z ktorého nám dnes Majk poslal druhú ukážku v podobe skladby Trochu Lásky.

Po vydarenom albume WLK Momo ani náhodou nespí na vavrínoch a pre poslucháčov chystá EP, ktoré by tiež malo vyjsť do konca aktuálneho roka. My už vieme, že tento projekt bude niesť rovnomenný názov, ako aj novinka, ktorú dnes Roman pustil medzi fanúšikov. Milovaný Nenávidený je už v predaji na Ruka Hore.

Len nedávno Dalyb avizoval, že dnes vypustí na streamovacie služby svoj krátky projekt prod. Dalyb. My na Daliborov album čakáme už nejaký ten čas a čakanie by nám mohol skrátiť práve releasovaný projekt, ktorý pozostáva z troch skladieb, na ktorých nájdeme Ega a Nik Tenda.

 

Odporúčame