Ďalší talentovaný raper opustil svet: Mac Miller už nič nevydá, smúti za ním Majk Spirit aj Chance The Rapper

Mac Miller (foto: Wikimedia/Nicolas Völcker)

#7. septembra prešla svetom smutná správa, že náš svet opustil iba 26-ročný raper Mac Miller. Údajnou príčinou smrti bola podľa portálu TMZ zlatá dávka bližšie neurčenej drogy. Ťažko povedať, akú mal skutočnú motiváciu, ale konšpirovať môžeme nad tým, že predávkovanie malo súvislosť s nedávnym rozchodom so speváčkou Arianou Grande.

Žiaľ do hlavy mu nikto nevidel a on nám už nič neobjasní. Každopádne, svet prišiel o naozaj talentovaného rapera, ktorý ešte len pred pár týždňami vydal svoj piaty album Swimming.

K Macovej smrti sa prostredníctvom Twitteru vyjadrilo kopec známych mien ako aj Wiz Khalifa, Khalid a ďalší… Chance the Rapper ho opísal ako jedného z najmilších ľudí, ktorých spoznal a ako človeka, ktorý mu najviac pomohol s kariérou.

No nie len americkí raperi vyjadrili úprimnú sústrasť. Majk Spirit nahral emotívne video, v ktorom presviedča mladých ľudí, aby nebrali drogy. Paulie Garand zase pridal príspevok, v ktorom Maca označil za jeho najväčší hudobný vzor.

https://www.instagram.com/p/BneHvKVBDgC/?taken-by=majkspirit

Budem na chvíľku subjektívny a poviem niečo aj za seba. Maca som mal veľmi rád ako umelca a tiež ma svojim spôsobom zasiahla táto správa. Macoví fans sa delia na dve frakcie: jedna strana tvrdí, že si aj tak za to môže sám a problémy sa dajú riešiť inak a druhá, že nikto netuší, čím si prešiel a ako by sme sa zachovali pri tej sláve my.

Ja tvrdím, že riešiť toto je už zbytočné. Rest in Peace, Mac.

 

Odporúčame