Ďalší naturálny trend medzi ženami: To, čo sa pred rokmi snažili maskovať, dnes vystavujú na obdiv

Foto: unsplash.com

#Ženy si vlasy farbili azda od nepamäti. Je za tým snaha cítiť sa krajšie, sebavedomejšie, príťažlivejšie či iba prostá chuť experimentovať. Mnoho z nich ale zakrývalo aj šediny, ktoré dokážu potrápiť ženy aj v mladšom veku.

Najmä tmavovlásky majú s tým značný problém, keďže na ich havraních vlasoch sú biele pramene oveľa viditeľnejšie ako je tomu v prípade blondínok. Istá Martha Truslow Smith si ale povedala, že to predsa patrí k životu a odmietla sa každú chvíľu farbiť iba kvôli predsudkom spoločnosti. Aj vďaka nej tak môžeme nájsť instagramový účet @grombre, kde ženy bez hanby ukazujú svoje šediny.

„To sú moje vlasy! Bolo ťažké prijať to v trinástich, ale vo svojich 23 rokoch ich milujem,“ uviedla kučeravá Greta. Čo si o tomto trende a návratu k naturálnosti myslíš ty?

5 odpovedí na “Ďalší naturálny trend medzi ženami: To, čo sa pred rokmi snažili maskovať, dnes vystavujú na obdiv”

  1. Na rozdiel od „prirodzeneho“ ochlpenia je tato vyzva vporiasku z mojho pohladu. Hlavne aby bol vlas pevny a zdravy, farba je druhorada.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií